5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №621 від 01.11.12 Про заходи щодо підготовки до запровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності ЗНЗ Рейтинг
[ Викачати з сервера (68.5 Kb) ] 08.11.2012, 12:25

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

01.11.2012

          м.Кривий Ріг                            

                               №621

 

Про  заходи   щодо підготовки до запровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних  закладів «Рейтинг»

 

На виконання Указу Президента України від 04.07.05 №1013/2005 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.12.2009 №1121 «Про проведення всеукраїнського експерименту щодо здійснення моніторингу ефективності діяльності загальноосвітніх навчальних закладів із застосуванням Автоматизованої інформаційної системи «Рейтинг», від 22.11.2011 №1343 «Про затвердження Критеріїв системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.12.2011 №1053/0/212-11 «Про заходи щодо підготовки до запровадження автоматизованої системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг», з метою стимулювання підвищення якості освіти та здійснення моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів міста,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити склад міської робочої групи щодо сприяння та запровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг» (далі – АІС «Рейтинг») (додаток 1).

 

2. Призначити Кіріченка Сергія Михайловича, заступника директора комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» відповідальною особою у місті за організацію та запровадження АІС «Рейтинг».

 

3. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

3.1. Забезпечити підготовку інформації про загальноосвітні навчальні заклади   району   відповідно  до  інструктивних  матеріалів  щодо її оброблення для подальшого надання до Єдиної державної електронної бази з питань освіти і опрацювання в АІС «Рейтинг».

3.2. Призначити посадову особу, відповідальну в районі за організацію та запровадження АІС «Рейтинг» та подати відомості про неї до управління освіти і науки виконкому міської ради та головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

3.3. Визначити заходи щодо запровадження даної системи у районі.

3.4. Відповідно до інструктивних матеріалів здійснити підготовку пропозицій щодо присвоєння кодів для підвідомчих загальноосвітніх навчальних закладів та подати їх до управління освіти і науки виконкому міської ради та головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

3.5. Опрацювати відповідні накази МОНМолодьспорту України  та головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації щодо АІС «Рейтинг».

3.6. До 07.11.2012 надати до комунального закладу «Інноваційно-методичний центр»:

-   інформацію про роботу, проведену в районі щодо підготовки до запровадження АІС «Рейтинг», копію наказу з вказаного питання, пропозиції щодо впровадження даної системи;

-   інформацію про посадову особу, відповідальну в районі за організацію та запровадження автоматизованої системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг» (додаток 2);

-   інформацію про мережу загальноосвітніх навчальних закладів та пропозиції щодо присвоєння кодів навчальних закладів (додаток 3).

 

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на заступника директора КЗ «Інноваційно-методичний центр» Кіріченка С.М., контроль - на заступника начальника управління освіти і науки виконкому  Т.Басову.

 

 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 915 | Завантажень: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика