5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №625 від 05.11.12 Про підсумки проведення міського конкурсу на кращі цифрові освітні ресурси
[ Викачати з сервера (98.0 Kb) ] 14.11.2012, 11:45

ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

 

Н  А  К  А  З

05.11.2012                                                                                   625

м. Кривий Ріг

 

Про  підсумки  проведення

міського  конкурсу  на  кращі

цифрові  освітні  ресурси

 

На виконання наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міськради від 15.09.2011 №506 «Про проведення  конкурсу на кращі  цифрові освітні ресурси», з метою підвищення ефективності впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в управлінський і навчально-виховний  процес закладів освіти міста, виявлення та поширення перспективного досвіду з цього питання у вересні-жовтні 2012 року було проведено конкурс на кращі цифрові освітні ресурси для педагогів міста (далі - Конкурс).

До участі в Конкурсі надано 28 робіт за 8 номінаціями від 7 районів міста. Згідно з положенням, Конкурс проводився  в два етапи:

- І етап (заочний) відбувся 19, 20 вересня 2012 року на базі КЗ «Інноваційно-методичний центр». Журі розглянуло всі надані роботи. Проте, роботи, що не відповідають положенню про Конкурс (перевищення розміру ресурсу, незручний інтерфейс користувача, використання лише одного типу ресурсів) не оцінювались. Мали місце окремі зауваження щодо невідповідного оформлення обкладинки диску, на якому надавались матеріали на Конкурс. За результатами І етапу журі визначило 8 переможців в номінаціях (додаток 1), які продовжили змагання на  другому етапі Конкурсу.

- ІІ етап проводився 15 жовтня на базі Криворізької педагогічної гімназії та 18 жовтня на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею. Відбувся захист учасниками Конкурсу власних цифрових ресурсів з демонстрацією їх практичного використання в навчально-виховному процесі. За результатами цього етапу визначено переможців Конкурсу (додаток 2).

Слід відмітити чітку роботу методичних кабінетів відділів освіти виконкомів Довгинцівської та Центрально-Міської районних у місті рад, адміністрації Криворізької педагогічної гімназії та Криворізького Центрально-Міського ліцею з підготовки закладів для проведення другого етапу Конкурсу.

Зазначено, що роботи, які надавались на Конкурс, продемонстрували високий рівень інформаційно-комунікаційної грамотності педагогів, вміння створювати якісні цифрові освітні ресурси з дотриманням принципів дидактики, відповідності цілям навчання, віковим особливостям учнів, психолого-педагогічним вимогам до навчального матеріалу. Роботи були орієнтовані на сучасні інтерактивні форми навчання з використанням мультимедійних ресурсів та мережі Інтернет, можливості рівневої диференціації та індивідуалізації навчання, з врахуванням відмінностей у культурному й освітньому досвіді учнів та педагогів.

Демонстрація практичного застосування власних цифрових ресурсів визначила їх методичну доцільність, а також можливості проектування різних видів навчальної діяльності, що орієнтують учня на набуття досвіду вирішення життєвих проблем на основі знань і умінь у рамках предмету.

Кращі роботи учасників Конкурсу направлені до банку електронних матеріалів ресурсного центру з ІКТ комунального закладу «Інноваційно-методичний центр».

Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.   Нагородити переможців у номінаціях  дипломами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, переможців Конкурсу - цінними подарунками.

 

2.   Нагородження переможців Конкурсу провести 06.11.2012 на базі Криворізького науково-технічного металургійного ліцею №16.

 

3.   Витрати на проведення церемонії нагородження (придбання канцтоварів, подарунків) віднести за  рахунок  коштів КЗ «Інноваційно-методичний центр»  (директор Ратєєва С.В.).

 

4.  Оголосити подяки за творчу та плідну роботу в якості членів журі Конкурсу:

-   Бойко Г.П., методисту районного методичного кабінету відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради;

-      Глубенок С.В., вчителю фізики Криворізького Жовтневого ліцею;

-      Данілович Л.Я., методисту  КЗ «Інноваційно-методичний центр»;

-      Дішунцу Г.Р., провідному фахівцю  КЗ «Інноваційно-методичний центр»;

-  Дуднік В.О., заступнику директора з навчально-виховної роботи Криворізької загальноосвітньої школи №103;

-  Іваницькій В.Ю., заступнику директора з навчально-виховної роботи Криворізької загальноосвітньої школи №65;

-     Мещеряковій Т.В., методисту КЗ «Інноваційно-методичний центр»;

-  Мостепан Н.М., заступнику директора з навчально-виховної роботи Криворізького Центрально-Міського ліцею;

-  Моськіній Г.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи Криворізької загальноосвітньої школи №126;

-  Сашевській Н.В., вчителю початкових класів Криворізької загальноосвітньої школи №12.

-      Хорьковій Л.В., директору Криворізької загальноосвітньої школи №114;

-      Шелест М.М., методисту МПДЮТ «Горицвіт»;

 

5. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад, керівникам районних методичних об’єднань ознайомити керівників шкіл, вчителів з результатами Конкурсу, сприяти  залученню педагогів до участі в Конкурсі.

 

6. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Запорожець О.М., контроль - на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л. 

Начальник  управління                                                       Н.Касимова


Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 785 | Завантажень: 134 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика