5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №671 від 27.11.12 Про проведення міського заочного етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу творчості, присвяченого Шевченківським дням
[ Викачати з сервера (66.5 Kb) ] 30.11.2012, 14:26

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

27.11.2012

         м.Кривий Ріг                          

          №671

 

Про проведення міського заочного

етапу  ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

 

         На виконання листа МОНмолодьспорту України від 08.11.2011 №1/0-819 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», відповідно до Положення про Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, затвердженого спільним наказом МОНмолодьспорту України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України 09.09.2003 за №779/8100, згідно орієнтовного плану проведення обласних заходів Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру кіноцентру «Веснянка» на ІІ півріччя 2012 року, з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Провести 12.12.2012 о 1300 на базі МПДЮТ «Горицвіт» (директор  Н.Євдокимова) міський заочний етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

 

2.     Затвердити умови проведення міського заочного етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (додаються).

 

3.     Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

3.1.  Створити умови щодо проведення районних відбіркових етапів конкурсу, за результатами яких визначити по 5 переможців у двох номінаціях: «Література», «Історія та державотворення».

3.2.  Забезпечити участь у роботі журі вчителів та керівників гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

4.   Міському палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (директор Н.Євдокимова, зав. відділами Л.Борисюк, Л.Коновалова) здійснити організаційно-методичну допомогу щодо проведення міського заочного етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

 

5.      Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Лаліменко Т.В., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.  

 

Начальник  управління                                                       Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 620 | Завантажень: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика