5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №689 від 12.12.12 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2012/2013 навчального року
[ Викачати з сервера (59.5 Kb) ] 12.12.2012, 15:17
ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

12.12.2012 

         м.Кривий Ріг                           

          №698

 

Про організацію змістовного

дозвілля дітей під час зимових

канікул 2012/2013 навчального

року

 

 

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 21.11.2012 №07-157/0/35-12 «Про проведення в області новорічних та різдвяних свят», наказу ГУОН ДОДА №1035/0/212-12 від 30.11.2012 «Про організацію      змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2012-2013 навчального року», з метою організованого проведення змістовного відпочинку дітей під час новорічних і різдвяних свят у 2012-2013 навчальному році, виховання у молодого покоління поваги до національних цінностей, народних традицій, обрядів,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.    Провести міські масові заходи з 19 грудня 2012 року, відповідно графіка (додаток 1) та акції в період зимових шкільних канікул 2012-2013 навчального року.

2.    Затвердити умови проведення міських конкурсів новорічних та різдвяних заходів (додаток 2).

 

3.         Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

                 Забезпечити контроль за виконанням міських, районних комплексних планів зимових канікул.

                 До 17.12.2012 надати до управління освіти і науки виконкому міської ради скоординовані з іншими службами і відомствами комплексні районні плани роботи  на період зимових канікул.

                 До 17.12.2012 забезпечити наочність планів зимових канікул, новорічних заходів для дітей по місту в кожному навчальному закладі.

                 Взяти під особистий контроль проведення новорічних заходів для учнів, передбачивши обов’язкове охоплення різноманітними формами роботи дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей під опікою, дітей із сімей  які опинилися у складних життєвих обставинах та інших пільгових категорій.

                 Забезпечити організоване перевезення транспортом дітей у дні проведення міських новорічних та різдвяних свят.

                 Забезпечити широке висвітлення у місцевих засобах масової інформації ходу проведення заходів щодо організації дозвілля дітей під час зимових канікул та оперативне надання матеріалів до  управління освіти і науки виконкому міської ради про проведену роботу.

                 Сприяти участі школярів у новорічних ранках, виставах, концертах, вікторинах, спортивно-масових заходах та у інших закладах культури, мистецтва і спорту, які внесені до міських заходів виконкому міськради.

                 До 11.01.2013 до управління освіти і науки  виконкому міськради надати узагальнену інформацію про підсумки проведення новорічних, різдвяних свят та зимових канікул 2012-2013 н.р.

 

4.     Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

4.1   Створити належні умови для змістовного дозвілля, повноцінного відпочинку та оздоровлення школярів під час проведення зимових канікул, забезпечити контроль за організацією роботи вчителів, вихователів на період канікул.

4.2.   Скласти комплексний план роботи на період зимових канікул, забезпечивши охоплення позакласною, позашкільною діяльністю дітей різних категорій.

4.3.    Провести необхідну організаційну роботу з батьківською громадськістю через батьківські збори, конференції, залучення їх до проведення зимових свят.

4.4.    Спланувати проведення шкільних новорічних ранків, свят в позаурочний час,  не порушуючи навчальний процес у закладі.

4.5.    Вжити вичерпних заходів щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення новорічних і різдвяних свят.

4.6.    Забезпечити дотримання правил безпечної поведінки учасниками масових заходів, вимог протипожежної безпеки, зокрема, заборонити використання відкритого вогню, петард та інших пожежо- і вибухонебезпечних предметів, правил порядку проведення екскурсій, походів, перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

4.7.    Забезпечити організацію та контроль за зайнятістю учнів облікових категорій, їх участі у святкових заходах та щоденний облік місцезнаходження  учнів які потребують особливої уваги.

4.8.    До 25.12.2012 скласти відомості про місце знаходження кожного учня у святкові дні і в канікулярний період.

4.9.    До 25.12.2012 здійснити проведення інструктажів з учнями та відповідальними посадовими особами з профілактики дитячого травматизму, дотримання правил безпеки у побуті, біля залізниці, відкритих водойм та правил дорожнього руху, під час проведення  новорічних та різдвяних заходів та зимових канікул.

4.10.      Забезпечити відвідання учнями музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, пам’яток культурної спадщини, організацію екскурсій та туристичних поїздок областю й Україною.

4.11.      До 10.01.2013 до управління освіти і науки виконкому міської ради надати звітну інформацію про проведену роботу під час зимових канікул.

4.12.      Під час проведення туристичних походів та екскурсій з учнівською молоддю чітко виконувати наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, МОН України, Міністерства України у справах сім’ї, дітей і молоді від 27.07.2004 №672/831/623/120 «Про затвердження порядку взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок)».

 

5. Відповідальність за виконання наказу покласти на методистів КЗ «Інноваційно-методичний центр» Лаліменко Т.В., Логонюк О.В., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Т.Басову.

 

 

 

 

Начальник  управління                                                 Н.КасимоваКатегорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1196 | Завантажень: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика