5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ від 6.11.2013 №663 Про підсумки атестації закладу КПНЗ ЦДЮТ "Гармонія"
[ Викачати з сервера (50.5 Kb) ] 15.11.2013, 11:36

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

       

                        

06.11.2013 

  м. Кривий Ріг                              

          № 663

 

Про підсумки атестаційної експертизи

комунального позашкільного

навчального закладу «Центр дитячої

та юнацької творчості «Гармонія»

 

Згідно з графіком проведення атестаційної експертизи навчальних закладів та відповідно до наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 14.03.2013 №174 «Про атестацію позашкільних навчальних закладів міста Кривого Рогу у І семестрі 2013-2014 навчального року» у період з 7 по 21 жовтня 2013 року проведено атестаційну експертизу комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Довгинцівського району.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 11 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів ді­яльності позашкільного закладу згідно з робочою програмою, підготували акт за наслідками атес­таційної експертизи (додається).

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив позашкільного навчального закладу повністю забезпечує на високому рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства,  завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України.

В закладі проведена значна робота зі створення умов для здобут­тя учнями профільної та допрофесійної позашкільної освіти, зміцнення навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність закладу, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу. Експертиза навчальних досягнень учнів у розрізі рівня роботи гуртків показала високий рівень.

Заслуговує на увагу робота адміністрації позашкільного закладу та педагогічного колективу з питань       організації та проведення масових, методичних заходів, координації основних напрямів виховної роботи в районі, залучення педагогів до участі в конкурсах професійної майстерності та науково-дослідницької діяльності, максимального використання можливостей тренінгового центру в роботі з батьками, громадськістю.

Методична робота закладу побудована на основі сучасних інноваційних технологій, органічно пов’язана з діяльністю керівників гуртків та позитивно впливає на рівень їх кваліфікації.

Ефективність прийняття управлінських рішень прослідковується через чітку систему навчально-виховної діяльності педагогічного колективу, створення сприятливих умов соціально-психологічного клімату.

У позашкільному закладі забезпечується належний стан навчальних та допоміжних приміщень, санітарно-гігієнічний режим та умови для підтри­мання життєдіяльності вихованців та працівників. Значна увага приділяється питанням охорони праці, дотримання техніки безпеки всіма учасниками навчально-виховного процесу.

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.        Акт за наслідками атестаційної експертизи комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» затвердити (додається).

 

2.        Вийти з пропозицією до регіональної експертної ради про визнання комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» атестованим з відзнакою у сфері позашкільної освіти (за напрямками: художньо-естетичний, еколого-натуралістичний, соціально-профілактичний, військово-патріотичний, туристсько-краєзнавчий) та таким, що відповідає високому рівню (83,97 балів), з обсягом прийому 1549 осіб.

 

3.        Відмітити позитивний досвід роботи директора закладу з питань впровадження сучасного менеджменту для стратегічного розвитку позашкільного навчального закладу.

 

4.       Головному спеціалісту з питань позашкільної освіти та виховної роботи відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М.:

4.1.  Узагальнити матеріали перевірки та впорядкова­ний пакет документів за наслідками атестаційної експертизи передати адміністрації закладу.

До 07.11.2013

4.2.  Взяти на контроль виконання пропозицій за наслідками атес­таційної експертизи.

Постійно

4.3.  Висвітлити результати атестаційної експертизи закладу в засобах масової інформації.

До 10.11.2013

5.       Директору  комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Копілевій-Ромащенко Ю.В.:

5.1.  Взяти під особистий контроль виконання заходів за підсумками атестаційної експертизи, висновки та пропозиції експертної комісії.

Постійно

5.2.  Розробити заходи з ліквідації виявлених недоліків та перспективи розвитку закладу, обговорити їх на засіданні педагогічної ради.

Січень 2014

5.3.  Результати атестації закладу врахувати при проведенні атес­тації педагогічних кадрів.

Постійно

 

6.   Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста з питань позашкільної освіти та виховної роботи відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

 

 

Начальник  управління                      Н.Касимова

ПОГОДЖЕНО

Заступник міського голови

_______________В.Бєрлін

 

Мотижинець Галина Михайлівна

74 44 50, 97 85

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1155 | Завантажень: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика