5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №718 від 20.12.12 Про організацію та проведення обласного регіонального інтелектуального конкурсу «Модель майбутнього»
[ Викачати з сервера (89.5 Kb) ] 28.12.2012, 13:07

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

       

20.12.2012  

     м.Кривий Ріг            

          №718

 

 

Про організацію та проведення

обласного регіонального

інтелектуального конкурсу

 «Модель майбутнього»

 

На виконання наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 28.03.2012 №261/0/212-12  «Про затвердження планів проведення обласних та участь у Всеукраїнських і міжнародних заходах з учнівською та студентською молоддю з технічно творчості на 2012 рік», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 06.11.2012 №953/0/212-12 «Про організацію та проведення обласного регіонального інтелектуального конкурсу «Модель майбутнього», листа Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді від 21.11.2012 №252 «Про перенесення обласного регіонального інтелектуального конкурсу «Модель майбутнього» в Криворізькому регіоні», з метою розвитку науково-технічної творчості, формування конструкторських умінь і  навичок, дослідницької роботи та підтримки творчо обдарованої молоді,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Провести 21-22.12.2012 на базі КПНЗ «Станція юних техніків» Дзержинського району (директор В.Долганова) обласний регіональний інтелектуальний конкурс «Модель майбутнього».

Реєстрація учасників 21.12.2012 з 0920 – 0945.

 

2.     Затвердити робочий план підготовки та проведення обласного регіонального інтелектуального конкурсу «Модель майбутнього» (додаток).

 

3.     Начальникам відділів освіти виконкомів  районних у місті рад:

3.1   взяти під контроль участь у обласному регіональному інтелектуальному конкурсі «Модель майбутнього» загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, звернувши особливу увагу на залучення станцій юних техніків, клубу науково-технічної творчості Тернівського району, клубу юних авіаторів Довгинцівського району, центру позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району;

3.2     видати накази у закладах, діти яких беруть участь в обласному регіональному інтелектуальному конкурсі «Модель майбутнього». Покласти відповідальність на супроводжуючих осіб за збереження життя і здоров’я дітей у дорозі та під час проведення заходу, дотримання ними правил безпеки життєдіяльності.

4.     Начальнику відділу освіти Дзержинської районної у місті ради         (Г. Горб) забезпечити виконання  робочого плану підготовки та проведення обласного регіонального інтелектуального конкурсу «Модель майбутнього».

 

5.     Міському палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (директор Н.Євдокимова‚ завідуюча відділом Л.Борисюк), Станції юних техніків Дзержинського району (директор В.Долганова) забезпечити організаційно-методичний супровід проведення обласного регіонального інтелектуального конкурсу «Модель майбутнього».

 

6.     Координацію роботи за виконанням даного наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр»  Т.Лаліменко,  контроль - на заступника начальника управління освіти і науки Т.Басову.

 

 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 747 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика