5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №91 від 24.02.14 Про підготовку спортивних споруд і майданчиків закладів освіти міста до весняно-літнього сезону 2014 року
[ Викачати з сервера (47.5 Kb) ] 14.03.2014, 13:33

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

24.02.2014

         м. Кривий Ріг                            

          №91

                       

Про підготовку  спортивних споруд

і майданчиків закладів освіти міста

до весняно-літнього сезону 2014  року

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», «Про фізичну культуру і спорт», Положення про організацію роботи з охорони праці серед учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти та з метою попередження дитячого травматизму,

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Відділам освіти виконкомів районних у місті рад:

1.1. Здійснити моніторинг спортивних майданчиків і спортивних споруд на відповідність вимогам  із техніки безпеки та надати до управління освіти  і науки виконкому міської ради  звіт за формою (додаток 1).

До 01 квітня 2014 року

        1.2. Розглянути питання дотримання вимог техніки безпеки на спортивних майданчиках і спортивних спорудах закладів освіти на нараді керівників навчальних закладів.

Травень, 2014

 

2. Керівникам закладів освіти:

2.1. Провести перевірку спортивного обладнання в спортивних залах та на спортивних майданчиках  на відповідність вимогам техніки безпеки, оформити актами дозволу роботи у весняно-літній період за формою (додаток 2).

До 14 квітня 2014 року

2.2. Привести у відповідність до вимог із техніки безпеки, охорони праці всі спортивні об’єкти, оформити актами згідно з вимогами чинного законодавства з безпеки життєдіяльності.

До 16 квітня 2014 року

 

2.3. Поновити куточки з техніки безпеки в спортивних залах, тренажерних залах з розміщенням інструкцій з ТБ за всіма видами спорту.

До 20 березня  2014  року

2.4. Проводити інструктажі з техніки безпеки перед початком кожного навчального заняття та позакласних спортивних заходів із записом у журналі встановленого зразка.

Постійно

2.5. Допускати до спортивних змагань різних рівнів вихованців, учнів тільки при наявності медичної довідки, яка дозволяє приймати участь у змаганнях за даним видом спорту.

Постійно

 

3. Відповідальність щодо виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу вищої, професійно-технічної освіти, профорієнтації, охорони праці та кадрової роботи управління освіти і науки виконкому міської ради Пухальську Т.В., методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Тітенка Ю.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

 

 

 

Начальник  управління                  Н.Касимова

        

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 968 | Завантажень: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика