5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №96 від 19.02.13 Про підсумки міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ЗНЗ міста
[ Викачати з сервера (41.5 Kb) ] 21.02.2013, 16:13

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

19.02.2013 

м.Кривий Ріг               

          №96

 

Про підсумки міського етапу

Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий стан фізичного виховання

в навчальних закладах міста

 

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 15.02.2006 №102 «Про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в начальних закладах України», головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.10.2012 №898/0/212-12 «Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах» та з метою стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, пропаганди здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді 09.01.2013 на базі КДНЗ №232 Жовтневого району було проведено міський етап огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед дошкільних навчальних закладів, в якому взяли участь  КДНЗ №231 Дзержинського, КДНЗ №122 Довгинцівського, КДНЗ №141 Інгулецького, КДНЗ №62 Жовтневого, КДНЗ №190 Саксаганського, КДНЗ №211 Тернівського та КДНЗ №4 Центрально-Міського районів.

Огляд-конкурс спрямований на активізацію роботи з фізичного виховання, пропаганду здорового способу життя серед усіх учасників навчально-виховного процесу, завдання якого  реалізуються через систему взаємопов’язаних форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, до яких відносяться: фізкультурна освіта, фізична підготовка, спортивне тренування, самостійні заняття.

Використання  ефективних форм і методів організації процесу фізичного виховання серед учасників навчально-виховного процесу були змістовно розкриті в схемах описового звіту в наступних закладах: КДНЗ №№141, 62, 190, 4.

Члени журі відмітили наявність бази даних фізичної підготовленості вихованців дошкільних навчальних закладів представлених на огляд – конкурс; якісну роботу вихователів та інструкторів з фізичної культури, плавання.

Пропагування досвіду роботи з фізично-оздоровчого виховання відеозаписом фрагментів занять з фізичного виховання та спортивно-масових заходів кращими визначені заклади: КДНЗ №№141, 62, 190, 4.

          Відеоматеріали в даних закладах висвітлювали різні  форми підвищення якості проведення навчальних занять, змагань, роботи груп оздоровчої спрямованості, туристичних змагань щодо здорового способу життя. Але, не мали звукового супроводження КДНЗ №231, 190, 211.

Члени журі відмічають забезпечення належних умов в проведенні міського етапу огляду-конкурсу на базі КДНЗ №232 Жовтневого району.

Виходячи з вищевказаного та з метою стимулювання педагогічних колективів до творчої діяльності з фізичного виховання, пропаганди здорового способу життя,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради переможців міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання:

І місце    – КДНЗ №141 (зав. Мельничук О.І.) – Інгулецький район;

ІІ місце  – КДНЗ №62  (зав.  Сівоха С.Л.) – Жовтневий район;

ІІІ місце – КДНЗ №№4, 190 (зав. Шайного В.В., Нагній А.В.) –Центрально-Міський, Саксаганський райони.

 

2. За надання якісної матеріально-технічної бази для проведення міського етапу огляду-конкурсу оголосити подяку завідуючий КДНЗ №232 Науменко Н.Г.

 

3.  Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

3.1        посилити вимоги щодо проведення районного етапу огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в начальних закладах згідно Положення;

3.2        розробити та запровадити систему організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи орієнтованої на створення спортивних клубів, спеціалізованих спортивних класів в загальноосвітніх навчальних закладах;

3.3        з метою пропаганди здорового способу життя впроваджувати різні форми фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових заходів серед учнів та вихованців навчальних закладів.

 

4.Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Тітенка Ю.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради  Басову Т.Л.

 

 

Начальник  управління                                              Н.Касимова


Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1057 | Завантажень: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика