5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2014/2015 навчального року
[ Викачати з сервера (223.5 Kb) ] 05.12.2014, 14:43

 

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

                       

28.11.2014 

 м. Кривий Ріг                            

          №420

 

Про  організацію  змістовного

дозвілля дітей під час зимових

канікул 2014/2015 навчального

року

 

 

На виконання рішення виконкому Криворізької міської ради від 13.11.2014 №359 «Про проведення міських новорічних свят», з метою організованого проведення змістовного відпочинку дітей під час новорічних і різдвяних свят у 2014/2015 навчальному році, виховання у молодого покоління поваги до національних цінностей, народних традицій, обрядів,

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Провести міські масові заходи з 17 грудня 2014 року (додаток 1) та акції в період зимових шкільних канікул 2014/2015 навчального року.

 

 1. Затвердити умови проведення міських конкурсів новорічних та різдвяних заходів (додаток 2).

 

 1. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:
  1.  Забезпечити контроль за виконанням міських, районних комплексних планів зимових канікул.
  2.  Надати в управління освіти і науки виконкому міської ради скоординовані з іншими службами і відомствами комплексні районні плани роботи, плани позашкільних навчальних закладів на період зимових канікул.

До 15.12.2014

 1.  Довести до відома навчальних закладів інформацію про основні міські новорічні та різдвяні  заходи.

До 15.12.2014

 1. Взяти під особистий контроль проведення новорічних заходів для учнів, передбачивши обов’язкове охоплення різноманітними формами роботи дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей під опікою, дітей із сімей  які опинилися у складних життєвих обставинах та інших пільгових категорій.
 2.  Організувати в кожному навчальному закладі заходи з нагоди Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят з обов’язковим залученням дітей  вимушено переміщених осіб із Донецької та Луганської областей; дітей, батьки яких загинули, постраждали чи, беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.
 3. Забезпечити організоване перевезення транспортом дітей у дні проведення міських Новорічних та Різдвяних свят.
 4.  Забезпечити широке висвітлення у місцевих засобах масової інформації заходів щодо організації дозвілля дітей під час зимових канікул.
 5.  Сприяти участі школярів у новорічних ранках, виставах, концертах, вікторинах, спортивно-масових заходах та у інших закладах культури, мистецтва і спорту, які внесені до міських заходів виконкому міськради.
 6.  Надати в управління освіти і науки  виконкому міськради узагальнену інформацію про підсумки проведення Новорічних, Різдвяних свят та зимових канікул 2014/2015 н.р. з фотоматеріалами в електронному вигляді.

До 12.01.2015

 

 1. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:
  1. Створити належні умови для змістовного дозвілля, повноцінного відпочинку та оздоровлення школярів під час проведення зимових канікул, забезпечити контроль за організацією роботи вчителів, вихователів на період канікул.
  2. Забезпечити наочність планів зимових канікул, новорічних заходів для дітей по місту в кожному навчальному закладі.

До 17.12.2014

 1. Скласти комплексний план роботи на період зимових канікул, забезпечивши охоплення позакласною, позашкільною діяльністю дітей різних категорій.
 2. Провести необхідну організаційну роботу з батьківською громадськістю через батьківські збори, конференції, залучення їх до проведення зимових свят.
 3. Спланувати проведення шкільних новорічних ранків, свят в позаурочний час,  не порушуючи навчальний процес у закладі.
 4. Вжити вичерпних заходів щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення Новорічних і Різдвяних свят.
 5. Забезпечити дотримання правил безпечної поведінки учасниками масових заходів, вимог протипожежної безпеки, зокрема, заборонити використання відкритого вогню, петард та інших пожежо- і вибухонебезпечних предметів, правил порядку проведення екскурсій, походів, перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.
 6. Забезпечити організацію та контроль за зайнятістю учнів облікових категорій, їх участі у святкових заходах та щоденний облік місцезнаходження  учнів, які потребують особливої уваги.
 7. Скласти відомості про місце знаходження кожного учня у святкові дні та у канікулярний період.

До 19.12.2014

 1. Здійснити проведення інструктажів з учнями та відповідальними посадовими особами з профілактики дитячого травматизму, дотримання правил безпеки у побуті, біля залізниці, відкритих водойм та правил дорожнього руху, під час проведення  Новорічних і Різдвяних свят й зимових канікул.

До 26.12.2014

 1. Забезпечити відвідання учнями міської виставкової зали, музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, пам’яток культурної спадщини, організацію екскурсій та туристичних поїздок областю й Україною.
 2. Під час проведення туристичних походів та екскурсій з учнівською молоддю чітко виконувати спільний наказ Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, дітей і молоді від 27.07.2004 №672/831/623/120 «Про затвердження порядку взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок)».

 

5. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

 

 

 

 

Начальник управління                             Н.Касимова

 

 

Мотижинець Галина Михайлівна

74 44 50, 97 85

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1563 | Завантажень: 92 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика