5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ від 12.11.2013 №671 Про проведення міського етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
[ Викачати з сервера (65.5 Kb) ] 15.11.2013, 11:38

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

Від 12.11.2013

     м.Кривий Ріг                          

          №671

 

Про проведення міського заочного

етапу  ХІІІ Всеукраїнського

конкурсу учнівської творчості

 

         На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 24 жовтня 2013 року №1/9-744 «Про проведення ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної держадміністрації від 06.11.2013 №831/0/212-13 «Про організацію ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», з метою відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, популяризації творчої спадщини, утвердження його духовних заповідей,  як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Провести 13.12.2013 о 1300 на базі МПДЮТ «Горицвіт» (директор  Н.Євдокимова) міський заочний етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

 

2.     Затвердити умови проведення та склад журі зазначеного конкурсу (додаються).

 

3.     Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

3.1.  Створити умови щодо проведення районних відбіркових етапів конкурсу, за результатами яких визначити по 5 переможців у двох номінаціях: «Література», «Історія та державотворення».

3.2.  Забезпечити участь у роботі журі вчителів та керівників гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.

4.   Міському палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (директор Н.Євдокимова, завідувач відділу Л.Борисюк) здійснити організаційно-методичну допомогу щодо проведення міського заочного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

 

5.        Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста з питань позашкільної освіти та виховної роботи відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

  

Начальник  управління                   Н.Касимова

 

Мотижинець Галина Михайлівна

74 44 50, 97 85

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 370 | Завантажень: 33 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика