5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ від 6.11.2013 №667 Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий похід року
[ Викачати з сервера (58.5 Kb) ] 15.11.2013, 11:35

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

                                

07.11. 2013 

   м. Кривий Ріг                              

          № 667

 

 

 

Про підсумки проведення міського етапу

Всеукраїнського конкурсу

на кращий похід року

 

На виконання  наказу департаменту  освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 28.12.2012 № 1122/0/212-12 «Про затвердження плану обласних туристсько-краєзнавчих та євроінтеграційних масових заходів для учнівської молоді та педагогічних працівників на 2013 рік» 29 жовтня 2013 року на базі МПДЮТ «Горицвіт» (директор Євдокимова Н.С.) пройшов зазначений захід.

На міський етап було надано звіти про пішохідні, водні та велосипедні походи різних категорій та ступенів складності від 6 загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста:

-         Саксаганський район – 1 пішохідний похід;

-         Жовтневий район – 1 пішохідний похід;

-         Інгулецький район – 1 пішохідний та 1 водний походи;

-         Тернівський район – 1 пішохідний та 1 велосипедний походи;

-         Центрально-Міський район – 1 пішохідний похід.

Матеріали свідчать, що більшість звітних пішохідних подорожей проводилися територією гірського Криму, водні походи – на території Миколаївської області, велосипедні – Дніпропетровської, Кіровоградської та Миколаївської областей.

Членами журі відмічено змістовність робіт, докладність та вичерпність інформації картографічного матеріалу у звітах Інгулецького, Центрально-Міського, Жовтневого та Тернівського районів. Дані матеріали визнано такими, що відповідають вимогам та критеріям оцінювання.

Разом з тим, журі зазначило на недоліки, виявлені в процесі перевірки. Так, картографічний матеріал та загальне оформлення робіт від закладів Саксаганського району не відповідають методичним рекомендаціям та загальним вимогам конкурсу. На міський етап конкурсу не надано жодного звіту від закладів освіти Дзержинського та Довгинцівського районів, що свідчить про незадовільну координаційну роботу з даного напряму.

Результати конкурсу вказують на необхідність підтримки та розвитку спортивного туризму серед учнівської та студентської молоді міста, налагодження співпраці з викладачами та студентами кафедри фізичної географії Криворізького національного університету, залучення до занять спортивним туризмом, як фактору формування здорового способу життя, підтримки фізичного здоров’я учнівської та студентської молоді.

 

Виходячи з вищевикладеного,

 

НАКАЗУЮ:

1.   Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий похід року:

-         Галіченка Г.Г., керівника гуртка ЦТКЕУМ Інгулецького  району, за роботу «Про водний  туристсько-спортивний похід ІІІ ступеню складності, здійсненний на  території  Миколаївської області в період з 22 по 28 липня 2013 р.»

-         Милостивого Р.В., вихователя навчально-виховного комплексу №9 Інгулецького району за роботу «Про пішохідний туристсько-спортивний похід ІІІ ступеню складності, здійснений на території АР Крим»;

-         Крамар І.Ю., Янієву А.В. керівників гуртків ЦТКЕУМ Центрально-Міського району, за роботу «Пішохідний похід І категорії складності по південно-західній частині гірського Криму»;

-         Кікоть Е.В., керівника гуртка ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району, за роботу «Звіт про спортивно-туристичний похід по Центральному та Південно-східному Криму ІІ категорії складності»;

-         Волкова Я.Ф., керівника гуртка ЦТКЕУМ «Меридіан», за роботу «Про велосипедний похід  І категорії складності по Дніпропетровській, Кіровоградській та Миколаївській областях»;

-         Гапонова О.Г., керівника гуртка ЦТКЕУМ «Меридіан», за роботу «Про пішохідний похід ІІІ ступені складності в умовах гірського Південно-західного Криму».

 

2.      Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

2.1.    проаналізувати участь та результативність навчальних закладів району у зазначеному заході та направити роботи переможців до 15.11.2013 в Дніпропетровський обласний центр міжнародного співробітництва для участі в обласному Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

 

3.      Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста з питань позашкільної освіти та виховної роботи відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради
Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

 

 

Начальник  управління                                              Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 533 | Завантажень: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика