5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

№178 Про недопущення порушення педагогічними працівниками закладів освіти району норм професійної етики та вчинення насильства над дітьми
[ Викачати з сервера (42.5 Kb) ] 21.08.2014, 12:57

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

       ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 Н А К А З

  м. Кривий Ріг

 від «18 » серпня  2014 року                                                     № 178

 

Про недопущення порушення

педагогічними працівниками

закладів освіти району

норм професійної етики та

вчинення насильства над дітьми

 

           Згідно із законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», п.п.70, 78, 86 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №788, наказу Департаменту освіти і науки  Дніпропетровської обласної  державної адміністрації від 13.02.2013 №113/0/212-13, наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 19.02.2013 № 104 «Про недопущення порушення педагогічними працівниками норм професійної етики та вчинення насильства над дітьми», з метою забезпечення емоційного комфорту учасників навчально-виховного процесу, захисту  дітей від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять їх здоров’ю, а також від фізичного та психологічного насильства

 

НАКАЗУЮ:

 

1.        Завідуючій районним методичним кабінетом відділу освіти :

 

1.1. Внести питання до нарад та семінарів з методистами, керівниками районних методичних об’єднань, заступниками директорів з виховної роботи що пов’язані з дотриманням норм професійної етики та недопущенням насильства над дітьми.

1.2. Питання дотримання педагогічними працівниками правил і норм професійної етики періодично заслуховувати на нарадах керівників управлінь, відділів освіти з директорами, заступниками директорів закладів освіти.
3.4. Інформувати  органи  та  установи,  на  які  покладається здійснення заходів з попередження  насильства в сім'ї  про випадки жорстокого поводження з дітьми, насильства над ними або погрози щодо їх вчинення.
 
3.5. Питання дотримання педагогічними працівниками правил і норм професійної етики періодично заслуховувати на нарадах керівників управлінь, відділів освіти з директорами, заступниками директорів закладів освіти.
 

 

2. Методисту з виховної роботи районного методичного кабінету взяти під особистий контроль здійснення навчальними закладами заходів щодо недопущення порушення педагогічними працівниками правил професійної етики та вчинення насильства над дітьми.  

          

3. Керівникам навчальних  закладів:

 

3.1. Вжити заходів щодо попередження порушення правил  професійної етики та здійснення у відношенні до учнів будь-яких форм фізичного та психологічного насильства  працівниками закладів освіти.

 

3.2. Внести до Правил внутрішнього розпорядку навчального закладу вимоги щодо дотримання професійної етики. 

 

3.3. Посилити персональну відповідальність педагогічних працівників навчальних закладів за дотриманням ними професійної етики.

 

4.  Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

6.           Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                      О.М. ЛОПАТНЮК 

 

Міланович Анна Юріївна,

71 41 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1615 | Завантажень: 27 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика