5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

№181 Про активізацію профілактичної роботи щодо запобігання негативним проявам в учнівському середовищі
[ Викачати з сервера (82.0 Kb) ] 21.08.2014, 13:03

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

 

м. Кривий Ріг

 

 «18» серпня 2014 року                                                         181

 

Про активізацію профілактичної роботи щодо  запобігання негативним проявам в учнівському середовищі

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1209 «Про схвалення концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.08.2012 № 888 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.08.2012 року № 660/0/212-12 «Про затвердження Плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року», з метою поліпшення профілактичної роботи з подолання злочинності та правопорушень серед учнівської молоді, забезпечення належних умов для навчання та виховання дітей, попередження зникнення дітей із сімей та інтернатних закладів, поліпшення профілактичної роботи з подолання злочинності та правопорушень серед учнівської молоді

 

Н А К А З У Ю:

 

        1. Затвердити План районних заходів щодо активізації профілактичної роботи по запобіганню негативним проявам в учнівському середовищі на 2013-2014 навчальний рік (додаток ).

 

        2. Керівникам навчальних закладів:

 

        2.1. Провести наради з питання активізації роботи щодо попередження негативних явищ в учнівському середовищі.

        2.2. Підготувати до 05.09.2014 відповідні накази та розробити заходи з визначенням відповідальних за координацію роботи з вищезазначеного питання.

        2.3. Забезпечити реалізацію Плану районних заходів та інформувати про його виконання відділ освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради щокварталу до 25 числа останнього місяця кварталу.

        2.4. Здійснювати щомісячно моніторинг стану злочинності, правопорушень та інших девіантних проявів серед учнівської молоді, узагальнювати й аналізувати його результати.

        2.5. Інформувати в установленому порядку відділ освіти про факти зникнення дітей із сімей чи навчальних закладів, випадки зі смертельним наслідком.

 

        3. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

4 .Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти  Міланович Г.Ю., контроль - на завідуючу  районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                О.М. ЛОПАТНЮК

 

Міланович Анна Юріївна

71-20-56

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 819 | Завантажень: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика