5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №13 від 20.01.2014 Про підсумки районного етапу обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів "Собори наших душ"
[ Викачати з сервера (203.0 Kb) ] 24.01.2014, 10:09

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 

від «20» січня 2014 року                                     13

 

Про підсумки районного етапу

обласних конкурсів юних літераторів,

художників, композиторів

«Собори наших душ»

 

         На виконання наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 25.11.2013 №310 «Про проведення районного етапу обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ»», з метою піднесення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури, музики та образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді,                      17 грудня 2013 року відбувся зазначений конкурс.

         В заході взяли участь 16 навчальних закладів:                                    14 загальноосвітніх шкіл (окрім КЗШ № 89) та два позашкільні заклади – ЦДЮТ «Гармонія» та «Дружба».

         На конкурс юних літераторів від 26 юних авторів надійшло 105 літературних робіт. В минулому навчальному році в цьому конкурсі взяли участь 8 шкіл та 1 позашкільний заклад, на конкурс надійшло 136 робіт від 16 школярів.

         На конкурс юних художників в номінаціях «Живопис», «Графіка», «Змішані техніки» надійшло 26 творчих робіт від 21 автора. У 2012-2013 н.р. в цьому заході взяли участь 20 учнів, було надано 23 роботи.

         Цього року конкурси «Собори наших душ» були присвячені                      200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, тому в більшості наданих робіт витримана шевченківська тематика (КЗШ №№ 88, 94, 108, 109, 130, КПГ, ЦДЮТ «Гармонія»), багато творів присвячені рідному краю, Україні (КГТЛ № 129, КНТМЛ № 81, КЗШ №№ 88,130, ЦДЮТ «Дружба»).

         Підсумки конкурсів підведені у трьох вікових категоріях – старшій, середній, молодшій

          Найбільшу активність щодо участі в цьому заході виявили учні КПГ (7 авторів, 17 літературних та 5 образотворчих робіт), КЗШ № 108 (4 автори, 17 літературних робіт), КНТМЛ № 81 (4 автори, 24 роботи), КЗШ № 94 (3 автори, 6 образотворчих робіт).

         Участь у районному етапі обласних конкурсів «Собори наших душ» сприяла активізації виховної патріотичної роботи серед учнівської молоді, виявленню творчих здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління, підвищенню інтересу до літературної спадщини Т.Г.Шевченка, української мови.

         За результатами засідання районного журі були відзначені 10 кращих літературних та 21 образотворча робота, які рекомендовані для участі в міському етапі зазначеного конкурсу.

         Виходячи з вищевикладеного,

                                                                       

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного етапу обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ» (додатки 1,2).

 

         2. Затвердити списки переможців районного етапу обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ» (додатки 3,4).

 

         3. Направити для участі в міському етапі зазначеного конкурсу роботи переможців районного етапу.

 

         4. Директорам навчальних закладів проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладів у зазначеному заході.

 

         5. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

         6. Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                  О.М. ЛОПАТНЮК

 

 

  Міланович Анна Юріївна, 71 41 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 783 | Завантажень: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика