5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №14 ві 20.01.14 Про підсумки районного етапу конкурсу дитячої літературної творчості «Первоцвіт» серед учнів 2-4 класів ЗНЗ
[ Викачати з сервера (68.0 Kb) ] 24.01.2014, 10:01

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

        УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ  ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

 

Н А К А З

 

 

м. Кривий Ріг

 

«20»  січня   2014  р.                                                      14

 

Про підсумки районного етапу конкурсу

дитячої літературної творчості «Первоцвіт»

серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх

навчальних закладів міста

у 2013-2014 навчальному році

 

         На виконання наказу  управління освіти і науки Криворізької міської ради від 26.11.2013  №700 «Про проведення міського фестивалю учнівської творчості «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», присвяченого відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, наказу управління освіти і науки Криворізької міської ради від 02.12.13 №720 «Про міський конкурс дитячої літературної творчості «Первоцвіт» серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2013-14 навчальному році» та з метою пошуку дітей молодшого шкільного віку з творчими літературними здібностями, виховання любові до рідного слова в закладах освіти було проведено районний етап конкурсу дитячої літературної творчості «Первоцвіт».

         Для участі у Конкурсі заклади представили 66 робіт. З них за номінацією «Мій рідний край» - 14 робіт; «Думки дітей про все на світі» - 20 ; «Кобзарем його ми звемо» - 9 ; «Твір за прислів’ям» - 14; «Усмішки» - 9 робіт.

         Журі підрахувало, що серед учасників Конкурсу учнів 2-х класів було 16 , 3-х класів - 23, 4-х класів – 27.

         Члени журі відзначили, що найбільш результативними були роботи КЗШ №№ 87, 130, 89, 65, 90, 108, 128, КНТМЛ №81, КПГ,  КСШ №9.

         У районному етапі конкурсу дитячої літературної творчості «Первоцвіт» серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів брали участь всі  заклади, крім КЗШ №84. Районні журі відібрали та направили на розгляд міського журі шість робіт у  номінаціях: «Мій рідний край», «Думки дітей про все на світі», «Кобзарем його ми звемо», «Твір за прислів’ям». Члени журі відзначили, що учасники Конкурсу володіють початковими уміннями віршування, використовують художні засоби (епітети, порівняння, метафори, повтори, звернення), які роблять мовлення їхніх творів образним, емоційним, допомагають якнайточніше висловити власну думку. А призери – зможуть з часом сказати своє слово в поезії.

Разом з тим, Конкурс показав, що вчителям початкових класів треба звертати увагу на мовленнєві помилки в творах, дотримуватись положення щодо оформлення робіт.

         В роботах учнів у номінації «Усмішки» не було оригінальності думки. Твори не відповідали вимогам. У зв’язку з цим   у  номінації «Усмішки» члени  журі не відібрали роботу на міський Конкурс. Тому надали дві додаткові роботи:

«Мій рідний край»

ІІ місце – Дудник Каріна, КЗШ №130;

«Горобчик»

ІІ місце – Гапоненко Юлія, КСШ №9.

 

                                                                       

Враховуючи результати районного журі конкурсу «Первоцвіт»,

 

Н А К А З У Ю:

 

1.       Затвердити підсумки районного етапу конкурсу дитячої літературної творчості «Первоцвіт» серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів за визначеними номінаціями (додаток 1).

 

2.       Оголосити подяку:

- вчителям початкових класів, які підготували переможців Конкурсу     (додаток 2);

-  членам районного журі Конкурсу (додаток 3).

 

3. Вчителям початкових класів створювати педагогічні умови щодо підготовки молодших школярів до літературно-творчої діяльності.

        

4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету Овчаренко В.А., контроль – на завідувача районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                 О.М. ЛОПАТНЮК

                                           

 Овчаренко Віта Анатоліївна

 71 41 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 759 | Завантажень: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика