5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №16 від 22.01.14 Про підсумки районного етапу обласної природоохоронної акції «Дерево життя»
[ Викачати з сервера (34.8 Kb) ] 04.02.2014, 09:56

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

 

від «22» січня 2014 року                                       16

Про підсумки районного

етапу  обласної

природоохоронної акції

«Дерево життя»

 

На виконання наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 17.10.2013 року № 272 «Про організацію та проведення районного етапу обласної природоохоронної акції «Дерево життя», з метою виявлення стародавніх або меморіальних дерев, розвитку почуття  відповідальності, обов’язку та поваги  стосовно всього живого 04.12.2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся відбірковий районний тур зазначеної акції.

В акції прийняли участь 8 закладів освіти району (КПГ, КНТМЛ №81,КЗШ №№87,89, 90, 108, 130, ЦДЮТ «Гармонія»), які надали  на розгляд журі 17 робіт в двох номінаціях – наукова та творча.

Членами журі були відмічені роботи учнів КЗШ № 130, які провели масштабну роботу по виявленню найстарішого дерева в мікрорайоні, роботи Щурінової Марини, учениці КЗШ №130 та Глімязної Катерини, учениці КЗШ № 90 за науковість та змістовність розкриття  матеріалу. Учень КПГ  Кочерга Владислав та учениця КЗШ № 87 Вєтряк Юлія у своїх роботах описали найстарішу грушу Криворіжжя.

Творча номінація була представлена малюнками, віршами та літературними замальовками.

У образотворчих роботах Панасенка Акіма (ЦДЮТ «Гармонія»), Грачова Наталія (КЗШ №108), Співак Катерина (КЗШ №108) показана краса та цінність старих дерев. Найбільше враження на членів журі  справили високохудожні , змістовні літературні твори Вагнер Аліни (КЗШ№87), Саєнко Олександра (КНТМЛ №81).

За одностайною думкою членів журі районного етапу обласної акції «Дерево життя» робота з творчо обдарованою молоддю  проведена на достатньому рівні, про що свідчить тематика і зміст творчих робіт. Акція сприяє активному залученню учнівської молоді до вивчення природи рідного краю, сприяє формуванню екологічної  культури учнівської молоді.

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

1.                Затвердити списки переможців районного туру  обласної природоохоронної акції «Дерево життя» (додаток ).

 

2.                Направити в обласний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді м. Дніпропетровськ роботи переможців районного туру для участі обласному етапі.

 

3.                Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

3.1.        Проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладі районного туру зазначенного  заходу.

 

3.2.        Активізувати діяльність у напрямку створення умов щодо виявлення і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей в галузі природознавства, створення умов для розвитку їх здібностей, формування творчої особистості школярів.

 

3.3.        Звернути увагу на своєчасне подання супровідних документів та заявок, оформлення їх у відповідності до вимог.

 

4.    Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5.    Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                  О.М.ЛОПАТНЮК

  Міланович Анна Юріївна, 71-41-26

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 564 | Завантажень: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика