5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №17 від 22.01.2014 Про підсумки районного туру обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету "Дивовижний світ природи"
[ Викачати з сервера (35.6 Kb) ] 03.02.2014, 10:50

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

 

від «22» січня 2014 року                                       №17

Про підсумки районного туру

обласного конкурсу юнацького

відеофільму та фото буклету

«Дивовижний світ природи»

 

На виконання наказу  відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради  від 22.10.2013 року № 284 «Про організацію та проведення районного етапу обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи», з метою покращення стану довкілля й реалізації потенціалу школярів та молоді щодо вирішення екологічних проблем 13.12.2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся відбірковий районний тур зазначеного конкурсу.

У конкурсі прийняли участь 10 закладів освіти району, на розгляд журі подано 19 робіт в трьох номінаціях – слайд фільм, фотографія, буклет. Тема робіт відповідала тематиці конкурсу «Охорона та збереження первоцвітів та ранньоквітучих рослин України

        Журі відмітили високий рівень фільму, створеного ученицями  10 класу КГТЛ №129, про первоцвіти озера Солоного.

        Буклети,виконані учнями КЗШ №№ 89, 88, які були представленні на конкурс розкривали тему охорони первоцвітів на території України.

У своїх фотороботах вихованки ЦДЮТ «Гармонія» Аврамчук Катерина та Демченко Аліна  показали красу та неповторність первоцвітів.

Виходячи з вищезазначеного,

 

   НАКАЗУЮ:

1.                Затвердити списки переможців районного туру  обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи (додаток ).

 

2.                Направити в обласний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді м. Дніпропетровськ  роботи переможців районного туру  для участі обласному  етапі.

 

3.                Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

3.1.        Проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладі районного туру зазначенного  заходу.

 

3.2.        Активізувати діяльність у напрямку створення умов щодо виявлення і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей в галузі природознавства, створення умов для розвитку їх здібностей, формування творчої особистості школярів.

 

3.3.        Звернути увагу на своєчасне подання супровідних документів та заявок, оформлення їх у відповідності до вимог.

 

4.                Відмітити переможців районного туру обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи».

 

5.    Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

6.    Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

  

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                  О.М.ЛОПАТНЮК

Міланович Анна Юріївна, 71-41-26

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 542 | Завантажень: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика