5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №24 від 17.01.13 Про підсумки проведення районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»
[ Викачати з сервера (70.0 Kb) ] 25.01.2013, 11:31

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

від «17» січня 2013 року                                                         №24                                             

 

Про підсумки проведення

районного туру Всеукраїнської

історико-географічної експедиції

«Історія міст і сіл України»

 

На виконання плану роботи відділу освіти та з метою виховання у підростаючого покоління любові до рідного міста, широкого залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої, пошукової та дослідницької роботи, поглиблення знань учнів щодо історичного минулого, духовних надбань народу, популяризації туристичних можливостей, рекреаційних ресурсів, природних багатств рідного міста 18.01.2013 року на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» було проведено районний тур Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України». На районний тур історико-географічної експедиції було представлено 7 робіт (КПГ, КЗШ №№ 84, 87, 108, 128, 130, КНТМЛ №81).

Члени журі відмітили пошукову, експедиційну і суспільну значимість обраних тем конкурсантами. На високому рівні слід відзначити написання пошукових робіт наданих від КПГ «Клубочок  історії с. Широкого» (Овчаренко В.А.), в роботі відображена суспільно-значима діяльність, досліджено виникнення населеного пункту, важливі суспільно-політичні віхи його історії, містить якісний ілюстративний матеріал; КЗШ№84 «Із рідного джерела» (Моря В.А.), яка розкриває вивчення історії створення населеного пункту, проведене комплексне дослідження про заснування і розвиток населеного пункту; заслуговує уваги цікавий матеріал, представлений. У конкурсному матеріалі КЗШ № 87 «Таємниці села Волове» (Савченко К.Г.), відображають нестандартні підходи до проведення пошукової роботи, використаний цікавий додатковий матеріал.

Також на районний тур Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» розроблені одноденні екскурсійні маршрути згідно положенню.

         Слід відзначити екскурсійні маршрути КЗШ № 128 «Від Надеждівки до Недайводи» (Мельник Н.Л.), КНТМЛ №81«Екскурсія вулицями Східного» (присвячєа пам’яті Гутовського Г.І та 22 річниці виведення радянських військ із Афганістану) (Куріленко О.Ю.), які висвітлюють пошукову роботу творчих колективів навчальних закладів. Не порушені вимоги до оформлення конкурсних робіт, вказано екскурсійні об’єкти, короткі відомості про них які доповнено фотографіями, схемами, картами, копіями документів з чітким підписом зображеного.

Не залишились без уваги роботи конкурсних матеріалів районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»: КЗШ №130 «Вулиця мого діда – Волосевича Петра Семеновича» (Кобилянська І.С.), КЗШ № 108 «Вулицями Довгинцівського району» (Білоножко А.М.).

Разом з тим журі звернуло увагу на ряд недоліків у роботах: не естетичне оформлення робіт, недотримання умов Положення по експедиції, роботи надаються не вичитані з орфографічними помилками.

Виходячи з вищезазначеного,

 

 НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити протокол засідання журі з проведення підсумкового районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».

 

2. До 25.01.2013 року в ЦТКЕУМ «Фортуна» направити роботи переможців районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (нарис-опис: КПГ,КЗШ №84; екскурсійний маршрут: КЗШ № 128).

 

3. Затвердити списки переможців районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (додаток).

 

4. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладів, активізувати пошуково-дослідницьку діяльність учнівської молоді у закладах.

 

5.    Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

6.Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                   О.М. ЛОПАТНЮК     
Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 661 | Завантажень: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика