5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №307 від 25.10.12р. Про підсумки проведення районного заочного туру обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий Колобок-2012»
[ Викачати з сервера (81.5 Kb) ] 25.10.2012, 17:27

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

       ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

 

 ­­­­­­­­­­­­­­«25» жовтня ­­­­­­­2012 року                                                          № 307

 

Про підсумки проведення

районного заочного туру

обласного туристсько-

краєзнавчого конкурсу

«Золотий Колобок - 2012»

 

                   На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 25.05.2008 №126 «Про виконання міжгалузевої програми «Пізнай свою країну» на 2007-2012 роки», обласної «Програми розвитку туризму та краєзнавства в Дніпропетровській області на період 2009-2012 років», затвердженої розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.01.2009 №Р-22/0/3-09 з метою пропаганди дитячого туризму та краєзнавства, як ефективного засобу виховання молоді 19.09.2012 року на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» було проведено районний заочний тур обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий колобок-2012».      На районний тур обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий колобок-2012»  було представлено 6 робіт (КЗШ №108,КЗШ №65, КПГ, КЗШ №128, КСШ №9).

Члени журі відмітили наукову, пошуково-дослідницьку, експедиційну та суспільну значимість обраних тем. Слід відзначити, що написання  пошукових та науково-дослідницьких робіт заслуговують на високі оцінки. Робота КПГ (Овчаренко В.А.) виконана у номінації «Краща краєзнавчо-дослідницька робота школярів», в ній відображена пошукова, суспільно-значима діяльність, насичена якісним ілюстративним матеріалом. Цікавий матеріал був поданий КЗШ № 128 (Мельник Н.Л.) у номінації «Краща розробка екскурсійного маршруту ріднокраю»; вичитана та цікаво оформлена робота КЗШ №108 (Білоножко А.М.) – номінація «Краща розробка екскурсійного маршруту ріднокраєм»; робота КЗШ №65 (Линькова Н.А.) приймала участь в конкурсі у номінації «Краща краєзнавчо-дослідницька робота школярів», не залишились без уваги роботи конкурсних матеріалів районного туру  обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий колобок-2012» : КСШ №9          (Ольшанська Г.С.).

Разом з тим журі звертає увагу на ряд недоліків у роботах: не естетичне оформлення робіт, недотримання умов Положення, роботи надаються не вичитані з орфографічними помилками, не у всіх робот є електронний варіант.

 

         Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Відзначити значну організаційну роботу директорів КЗШ №108 (Стешина Л.О.), КЗШ №128 (Остапенко С.В.), КСШ №9 (Лозівець Інеса В’ячеславівна), КПГ (Прокоп’єва Т.М.), КЗШ №65 (Суворова О.Г.),щодо участі учнів навчальних  закладів району в обласному туристсько-краєзнавчому конкурсі «Золотий колобок-2012» .

 

2. Визнати переможцями районного туру обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий колобок-2012» :

- номінація «Краща краєзнавчо-дослідницька робота школярів»:

І місце – КПГ ( керівник – Овчаренко В.А.) «Мій рідний край,моя  історія жива»;

ІІ місце – КЗШ №65 (керівник – Линькова Н.А. «Цікава подорож до        Петриківки»;

- номінація «Краща розробка екскурсійного маршруту ріднокраєм»:

І місце – КЗШ №128 ( керівник – Мельник Н.Л. «Мікрорайон Східний-1»;

ІІ місце – КЗШ №108 (керівник – Білоножко А.М. «Артем-історія                   і   сьогодення».

3. Направити роботи переможців районного туру на міський етап           обласного туристсько-краєзнавчого конкурсу «Золотий колобок-2012» :

     (КПГ, КЗШ №65, 128,108).

4. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  району проаналізувати підсумки участі  закладів у  конкурсі, активізувати пошуково-дослідницьку та екскурсійну діяльність учнівської молоді у закладах.

5. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти Міланович А                                .Ю., контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                          О.М. ЛОПАТНЮК
Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 752 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика