5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №311 від 31.10.12 Про проведення перевірок щодо організації харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах
[ Викачати з сервера (116.5 Kb) ] 01.11.2012, 17:37


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

           УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ  ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВCЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

«31»   жовтня  2012 р.                                                                        № 311

 

Про проведення перевірок щодо

організації харчування дітей

у дошкільних та загальноосвітніх

навчальних закладах району

 

Керуючись законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», відповідно до спільних наказів Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», від 01.06.2005 №242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», рекомендацій управління освіти
і науки виконкому Криворізької міської ради «Щодо організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах на 2012-2013 навчальний рік», з метою поліпшення харчування дітей і підлітків у закладах освіти, збереження здоров’я дітей, недопущення порушень нормативно-правових вимог санітарного законодавства

 

НАКАЗУЮ:

 

1.       Провести у листопаді 2012 року перевірку організації харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району (графік перевірки та склад комісії додаються).

 

2.       Керівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1.   Забезпечити присутність керівника закладу на момент перевірки.

2.2.   Посилити контроль за організацією харчування дітей, забезпеченням належного санітарно-епідеміологічного режиму відповідно до нормативно-інструктивних документів.

2.3.        Особисто, у денний термін інформувати (письмово) відділ освіти про усі випадки порушень безпечних умов організації харчування, санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил, виявлених недоліків супроводжувальних документів та якості харчових продуктів.

2.4.   Активізувати просвітницько-роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості з питань раціонального харчування, профілактики кишково-шлункових інфекцій, додержання правил особистої гігієни.

 

3.  Методисту районного методичного кабінету Дузяку В.Т., спеціалісту І категорії централізованої бухгалтерії Дербіній Л.А., провідному фахівцю Безпаловій В.П. тримати на постійному контролі забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей пільгових категорій.

 

4.  Технологу централізованої бухгалтерії Кур’єр В.П. посилити контроль за супровідними документами, що засвідчують якість та безпечність харчових продуктів, які поставляються у заклади освіти.

 

5.     Результати перевірки узагальнити наказом та розглянути на нараді з керівниками закладів у грудні 2012 року.

 

6.      Зняти з контролю наказ відділу освіти від 28.03.2012 №105 «Про посилення контролю за організацією харчування дітей у навчальних закладах району».

 

7.     Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

8.     Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на в.о. головного бухгалтера відділу освіти Куліш Т.В.В., контроль – на заступника начальника відділу освіти ЛобасА.В.

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                       О.М. ЛОПАТНЮК

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1006 | Завантажень: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика