5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №320 від 08.11.12 Про заходи щодо підготовки закладів освіти району до запровадження АІС «Рейтинг»
[ Викачати з сервера (50.0 Kb) ] 09.11.2012, 14:46

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н  А  К  А  З

 

08.11.2012

          м.Кривий Ріг                            

              №320

 

Про  заходи   щодо підготовки закладів освіти району до запровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних  закладів  «Рейтинг»

 

На виконання Указу Президента України від 04.07.05 №1013/2005 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.12.2009 №1121 «Про проведення всеукраїнського експерименту щодо здійснення моніторингу ефективності діяльності загальноосвітніх навчальних закладів із застосуванням Автоматизованої інформаційної системи «Рейтинг», від 22.11.2011 №1343 «Про затвердження Критеріїв системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.12.2011 №1053/0/212-11 «Про заходи щодо підготовки до запровадження автоматизованої системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг», наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 01.11.12 №621 «Про заходи щодо підготовки до запровадження автоматизованої системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг»,  з метою стимулювання підвищення якості освіти та здійснення моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів району,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити склад районної робочої групи щодо сприяння та запровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг» (далі – АІС «Рейтинг») (додаток 1).

 

2. Призначити Микитишину Любов Василівну, завідуючу районним методичним кабінетом,  відповідальною особою  в районі за організацію та запровадження АІС «Рейтинг».

 

3. Забезпечити підготовку інформації про загальноосвітні навчальні заклади   району   відповідно  до  інструктивних  матеріалів  щодо її оброблення    для подальшого надання до Єдиної державної електронної бази  з питань освіти і опрацювання в АІС «Рейтинг».


4. Розробити  заходи щодо запровадження даної системи в районі.


5. Відповідно до інструктивних матеріалів здійснити підготовку пропозицій щодо присвоєння кодів для підвідомчих загальноосвітніх навчальних закладів та подати їх до управління освіти і науки виконкому міської ради та головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.


6. Опрацювати та розглянути на нараді з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів відповідні накази МОНМолодьспорту України  та головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації щодо АІС «Рейтинг».


         7. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua)  у визначений чинним законодавством термін.


         8. Відповідальність  за виконання даного наказу покласти   на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В. 

 

 

НАЧАЛЬНИК  ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                 О.М.ЛОПАТНЮК

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 695 | Завантажень: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика