5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №32 від 11.02.2014 Про підсумки районного заочного етапу міського конкурсу на кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканці
[ Викачати з сервера (133.0 Kb) ] 17.02.2014, 17:41

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

        м. Кривий Ріг

 

від «11» лютого 2014 року                                     32

 

Про підсумки районного

заочного етапу міського

конкурсу на кращий новорічний

відеоролик-привітання

для мешканців міста

 

         На виконання наказу відділу освіти від 21.11.2013 № 301 «Про проведення районного заочного етапу міського конкурсу на кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста», з метою залучення учнівської молоді до галузі мистецтва, формування потреби    у художньому пізнанні та творчому осмисленні навколишнього світу, естетичного ставлення до життя в процесі художньої творчості, виявлення творчо обдарованих дітей у галузі журналістики та кіномистецтва, 06 грудня 2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» було проведено зазначений конкурс.

         У заході взяли участь 8 юних авторів, учні 7-11 класів навчальних закладів: КПГ, КЗШ №№ 65, 88, 90, 109, 128, ЦДЮТ «Дружба».

         У минулому році на конкурс було надано 12 новорічних відеороликів від 10 навчальних закладів, участь у заході взяли 14 учнів.

         В своєму святковому відеозверненні юні кіноаматори КПГ, вітаючи глядачів зі святами, за допомогою новорічної атрибутики розповідають про досягнення свого навчального закладу. Молодші школярі КЗШ №№ 65, 128 підготували костюмовані, віршовані привітання.

         Всі автори конкурсних робіт підійшли до створення привітальних відеороликів креативно, з застосуванням елементів мультиплікації (КПГ, КЗШ №№ 65, 109, 128), спец ефектів (КПГ, КЗШ № 128), безпосередніми привітаннями дітей (КЗШ №№ 65, 90, 109, 128), використанням тематичних фото- та відео вставок (КПГ, КЗШ №№ 90, 109, 128).

         Створюючи привітальні відеоролики, автори дотримались запропонованих умов участі в заході, технічних вимог щодо відеозапису, титрування, тривалості фільмів, їх музичного оформлення тощо.

         Виходячи з вищезазначеного,

 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного заочного етапу міського конкурсу на кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста (додаток).

2.                Затвердити список переможців районного етапу зазначеного конкурсу (додаток 1).

3.                До 13.12.2013 року в КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» надати роботи переможців районного етапу конкурсу для участі у міському конкурсі.

4.                Директорам навчальних закладів проаналізувати результати участі учнів у районному етапі міського конкурсу на кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста.

5.                Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

6.                 Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                 О.М.ЛОПАТНЮК

 

Міланович Анна Юріївна, 71-41-27

 

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 858 | Завантажень: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика