5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №335 від 20.11.12 Про підсумки проведення районного заочного туру Всеукраїнського щорічного конкурсу на кращий навч.-метод. матеріал
[ Викачати з сервера (91.5 Kb) ] 23.11.2012, 15:35

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 « 20» листопада 2012 року                                                      № 335

                                  

Про підсумки проведення районного 

заочного туру Всеукраїнського

щорічного конкурсу на кращий

навчально-методичний матеріал

туристсько-краєзнавчої тематики

 

На виконання Програми розвитку туристсько-краєзнавчої роботи з дітьми і учнівською молоддю в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах м. Кривого Рогу на 2006-2012 роки, з метою вдосконалення науково-методичного забезпечення позашкільного навчально – виховного процесу, виявлення нових форм і методів організації туристсько-краєзнавчої роботи серед дітей та юнацтва як важливої ланки виховання підростаючого покоління, розвитку творчого потенціалу і вдосконалення професійної майстерності педагогів 19.10.2012  року на  базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» проведено районний  заочний тур Всеукраїнського щорічного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики.

В районному турі взяли участь 2 загальноосвітні навчальні заклади: КПГ та КЗШ №128. З трьох напрямків конкурсу представлені роботи в одному, а саме: «Матеріали, що висвітлюють досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи».

 

Члени журі відмітили високий рівень методичних матеріалів туристсько-краєзнавчої тематики, підготовлені працівниками і творчими активами навчальних закладів.

Усі матеріали представлені на конкурс, висвітлюють досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи, демонструють об’єктивний аналіз, методику і систематичність роботи,її результати і ефективність, можливість подальшого практичного застосування (КПГ).

Виходячи з вищесказаного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                Відзначити значну організаційну роботу директорів КПГ                     (Т.М. Прокопєва), КЗШ №128 (С.В. Остапенко) щодо участі закладів в районному  заочному турі Всеукраїнського щорічного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики.

 

2.                Визначити переможцями районного  заочного туру Всеукраїнського щорічного конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики:

 

І місце – «Краєзнавчий туризм як складова розвитку учнівського самоврядування в умовах формування життєвих компетенцій» (керівник Овчаренко В.А., КПГ);

ІІ місце - «Подорожуємо селами Криворіжжя» (І частина) «Історія та сучасність села Новопілля» (керівник Мельник Н.Л., КЗШ №128).

 

3.                Направити роботи переможців районного туру на міський тур Всеукраїнського конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики.

 

4.  Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  району проаналізувати підсумки участі  закладів у  конкурсі, активізувати пошуково-дослідницьку та екскурсійну діяльність учнівської молоді у закладах.

 

4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти Міланович А.Ю., контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В. 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                        О.М. ЛОПАТНЮК                                       
                                

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 708 | Завантажень: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика