5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №336 від 20.11.12 Про підсумки районного туру обласної фольклорно- етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю»
[ Викачати з сервера (73.0 Kb) ] 22.11.2012, 16:44

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВCЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

Н А К А З

м. Кривий Ріг

       «20» листопада 2012 р.                                                              336

 

Про підсумки районного

туру обласної фольклорно-

етнографічної експедиції «Звичаї,

традиції та обряди мого краю» 

На виконання обласних програм розвитку позашкільних навчальних закладів, наказу управління освіти і науки виконкому криворізької міської ради від 05.09.2012 № 437 «Про проведення міського туру обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю», наказу відділу освіти від 29.03.12 № 110 «Про проведення районного туру обласної фольклорно - етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю», з метою залучення дітей та молоді до першоджерел національної культури, виховання любові і пошани до народної творчості, активізації пошукової роботи 03.09.2012 на базі ЦДЮТ «Гармонія» проведено районний тур обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю».

В експедиції взяли участь 8 загальноосвітніх (КПГ, КЗШ № 65, 87, 88, 90, 108, 109, 128) та 1 позашкільний (ЦДЮТ «Гармонія») навчальні заклади, які представили 12 пошукових робіт від 18 авторів.

Члени журі відмітили, що матеріали експедиції свідчать про різноманітність напрямків пошуку (обряди, фольклор, вишивка, легенди, народна лялька, родинно-побутова пісня), високий рівень виконання робіт.

Слід зазначити, що подані роботи містили деякі неточності   в оформленні згідно положення. Так робота «Історія й обряди свята Масляної» КЗШ № 90 не містила паспортизації особи від якої записаний твір; робота «Свято-Миколаївська церква – Перлина Криворізького району» КЗШ№ 128 - потребувала доопрацювання за вимогами положення; матеріали експедиції КЗШ№ 87 за темою «Обрядові та родинно-побутові пісні села Волове Дніпропетровської області» містили гарні практичні дослідження без теоретичного обґрунтування; твір «Легенди мого села» КЗШ№ 108 мав реферативний характер,                     а фольклорно-пошукові роботи КПГ «Українська народна лялька…» та «Українська вишивка села Троянка» мали глибокий зміст, але не повний паспорт інформатора; робота «Особливості вишивки Дніпропетровщини» не містила ідентичності запису; також рекомендовано загону КЗШ № 65 долучити запис з фольклорного матеріалу.

Особливою цінністю відрізнялись «Фольклорні записи з Покровського району Дніпропетровської області», ЦДЮТ «Гармонія», дослідник Дьоміна Тетяна, керівник гуртка «Народна іграшка»

Разом з тим, слід зазначити, що заклади (КНТМЛ № 81, КЗШ № 89, 130) маючи гуртки даного направлення, не провели необхідної організаторської роботи щодо участі в районному етапі обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю». Виходячи з вищесказаного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити протокол про проведення районного туру міського етапу обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю» (додаток).

Відмітити переможців районного туру міського етапу обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю».

 

2.  Відзначити значну організаційну роботу директорів, щодо участі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району в районному турі міського етапу обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю»:

-          КПГ                           (Прокопєва Т.М.);

-          КЗШ № 65                 (Суворова О.Г.);

-          КЗШ№87                   (Бабенко Т.Л.);

-          КЗШ № 88                 (Ярмак І. А.);

-          КЗШ № 90                 (Грищенко Л.Д.);

-          КЗШ№ 107                (Стешина Л.О.);

-          КЗШ№ 109                (Кіслов С.Ю.);

-          КЗШ № 128               (Остапенко С.В.);

-          ЦДЮТ «Гармонія»     (Соколенко О.В.)

 

3. Направити роботи переможців районного туру на міський етап обласної фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, традиції та обряди мого краю».

 

4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

 5.  Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти Міланович А.Ю., контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 НАЧАЛЬНИК  ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                        О.М. ЛОПАТНЮК

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 867 | Завантажень: 94 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика