5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №338 від 23.12.2013 Про організацію та проведення районного туру VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів"
[ Викачати з сервера (82.0 Kb) ] 25.12.2013, 12:15

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

       ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

Н А К А З

м. Кривий Ріг

від«23» грудня 2013 року                                   338

 

Про організацію та проведення

районного туру VII Міжнародного

екологічного конкурсу

«Правдивий світ птахів»

 

На виконання листа № 193 від 12.12 2013 р. року Національного  еколого - натуралістичного центру дітей та учнівської молоді,  з метою формування здорового способу життя та екологічного мислення та пробудження інтересу до орнітології, підтримки всебічних здібностей, створення умов для творчого розвитку та зацікавленості,

НАКАЗУЮ:

1.                До 21 лютого в закладах освіти району провести районний етап VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів».

2.                Затвердити умови проведення районного етапу VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів» (додаток 1).

3.                Затвердити склад журі районного VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів». (додаток 2).

4.                Директорам загальноосвітніх  та  позашкільних навчальних закладів:

4.1          Провести в закладах організаційну роботу щодо підготовки  учнівської молоді та вчителів до участі в конкурсі.

4.2          Довести до відома відповідальних осіб умови про проведення районного етапу VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів».

5                  Директору ЦДЮТ «Гармонія» (Ю.В. Копілевій – Ромащенко) забезпечити умови щодо проведення районного етапу VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів».

6                  Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

7                  Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль - на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В..

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                   О.М. ЛОПАТНЮК

 

Міланович Анна Юріївна,  71- 41- 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 436 | Завантажень: 147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика