5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №340 від 23.12.2013 Про підсумки районного туру обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи"
[ Викачати з сервера (36.9 Kb) ] 30.12.2013, 12:11

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

від «23» грудня 2013 року                                   №340

 

Про підсумки  районного туру

обласного конкурсу

юнацького відеофільму та фото

буклету «Дивовижний світ природи»

 

 

     На виконання наказу  відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради  від 22.10.2013 року № 284 «Про організацію та проведення районного етапу  обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи», з метою покращення стану довкілля й реалізації потенціалу школярів та молоді щодо вирішення екологічних проблем 13.12.2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся відбірковий районний тур зазначеного конкурсу.

У конкурсі  прийняли участь 10 закладів освіти району, на розгляд журі подано 19 робіт в трьох номінаціях – слайд фільм, фотографія, буклет. Тема робіт відповідала тематиці конкурсу «Охорона та збереження первоцвітів та ранньоквітучих рослин України

Журі відмітили високий рівень фільму, створеного ученицями  10 класу КГТЛ №129, про первоцвіти озера Солоного. Буклети, які були представленні на конкурс розкривали тему охорони первоцвітів на території України.

У своїх фотороботах вихованки ЦДЮТ «Гармонія» Аврамчук Катерина та Демченко Аліна  показали красу та неповторність первоцвітів.

Виходячи з вищезазначеного,

 

   НАКАЗУЮ:

1.                Затвердити списки переможців районного туру обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи (додаток 2).

2.                Направити в  обласний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді м. Дніпропетровськ  роботи переможців районного туру  для участі обласному  етапі.

3.                Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладі районного туру зазначенного  заходу.

4.                Проводити роботу щодо виявлення обдарованих учнів в галузі природознавства, створення умов для розвитку їх здібностей, формування творчої особистості школярів.

5.                Нагородити грамотами відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради переможців районного туру обласного конкурсу юнацького відеофільму та фото буклету «Дивовижний світ природи»

6.    Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

7.    Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

 

 

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                    О.М.ЛОПАТНЮК

  Міланович Анна Юріївна, 71-41-26

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 471 | Завантажень: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика