5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №347 від 26.11.12 Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів у 2013 р.
[ Викачати з сервера (73.5 Kb) ] 22.11.2012, 10:19

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

 

«26»  листопада  2012 р.                                                         № 347

 

Про проведення зовнішнього незалежного

оцінювання навчальних досягнень

випускників навчальних закладів

системи загальної середньої освіти

у  2013 році

 

 

         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 №1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» (із змінами), наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08.2012 №943 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.09.2012 за №1558/21870  від 29.05.2008 № 479 «Про затвердження Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти» (із змінами), від 03.11.2011 №1154 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2012 році»; спільного наказу головного управління освіти і науки  та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 26.10.2012 №892/0/212-12/60 «Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році в Дніпропетровській області», наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 07.11.2012 №630 «Про організацію і проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти у 2013 році» та з метою організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень  випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Сприяти Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти у проведенні протягом червня 2013 року зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, фізики, хімії, географії, російської мови,світової літератури та іноземних мов (за вибором) – англійської, німецької, французької, іспанської.

 

2. Затвердити районні заходи щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2013 році (додаток).

 

3. Відділу освіти виконкому районної в місті ради, районному методичному кабінету, керівникам закладів освіти, відповідальним за пункти тестування забезпечити неухильне виконання районних заходів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році.

 

            4. Провести нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів щодо питання  особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2013 році.

                                                                                       Грудень  2012 року

 

            5. Здійснити перевірки закладів освіти, які визначені пунктами тестування, щодо їх відповідності визначеним вимогам.

                                                                                       Березень 2013 року

                                                                                  Відповідальний: Кувейко Г.М.

 

            6. Сприяти участі залучених педагогічних працівників у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання випускників.

                                                                                       Квітень-травень 2012 року

           7.  Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначені чинним законодавством терміни.

 

8. Координацію діяльності щодо виконання даного наказу покласти на  методиста районного методичного кабінету Кувейко Г.М., контроль – на заступника начальника відділу освіти Лобас А.В..

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                       О.М.ЛОПАТНЮК

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 662 | Завантажень: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика