5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №363 від 07.12.12 Про підсумки місячника оборонно-масової роботи в закладах освіти району, присвяченого 21-й річниці Збройних Сил
[ Викачати з сервера (74.6 Kb) ] 13.12.2012, 10:53

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

            ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

«07» грудня  2012 р.                                                          № 363

            

Про підсумки місячника

оборонно-масової роботи

в закладах освіти району,

присвяченого 21-й річниці

Збройних Сил України

                                              

 

         На виконання наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 19.10.2012 № 588 «Про проведення місячника оборонно-масової роботи в закладах освіти міста, присвяченого святкуванню Дня Збройних Сил України», з метою активізації оборонно-масової та героїко-патріотичної роботи, пропаганди необхідності захисту Батьківщини, підготовки допризовної молоді до військової служби,  з 06 листопада по 06 грудня 2012 року в закладах освіти району пройшов місячник оборонно-масової роботи.

          Протягом місячника закладами освіти було сплановано та проведено спільно з райвіськоматом, Радою ветеранів, шефськими військовими частинами комплекс заходів патріотичної спрямованості. Цікаво та змістовно пройшли зустрічі з ветеранами Збройних Сил України, звільненими в запас ( КЗШ № 65, 84, 87, 130), воїнами-афганцями та колишніми випускниками (КПНЗ «Клуб «Юний авіатор»).

         У кожній  школі протягом місячника відбулись конкурси літературних творів на патріотичну тематику, виставки плакатів, бойових листків, фотоматеріалів, екскурсії до шкільних музеїв бойової слави.

         22 листопада 2012 року на базі КЗШ № 130 пройшов міський семінар-практикум з теми «Виховання громадянина – патріота через інноваційні форми викладання допризовної підготовки юнаків та позакласну роботу».

         Класними керівниками старших класів та викладачами курсу «Захист Вітчизни» було проведено цикл бесід: «Конституція України та Закон України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу», «Державна та військова символіка України», «Вищі військові навчальні заклади України. Куди піти вчитися ?», «Захисник України, яким йому бути», години спілкування «Героїко-патріотичне минуле України», виставки рефератів «Сучасна армія». У кожній шкільній бібліотеці працював інформаційний куточок щодо вивчення нормативно-правових питань з військової справи,   тематичні виставки «Історія розвитку української армії». Протягом місячника в закладах пройшли паради юно армійських загонів та військово-спортивні естафети (КЗШ № 84, 87, 88, 94, 109, 130). Гуртківцями історико-патріотичного гуртка КЗШ № 84 були проведені екскурсії по маршруту «Слід сталевих соколів» (Музей Криворізького авіаційного гарнізону).

         05 грудня 2012 р. на базі опорного закладу з військово-патріотичного виховання КЗШ № 130 пройшли районні змагання з військово-прикладних видів допризовної підготовки юнаків, в яких  взяли участь команди з 15  загальноосвітніх закладів. Юнаки змагались з фізично-прикладної підготовки (І – КПГ;  ІІ - КЗШ № 130; ІІІ – КГТЛ № 129), цивільного захисту  ( І місце – КЗШ № 90,          КГТЛ № 129; ІІІ - КЗШ № 88), стройової підготовки (І місце –         КГТЛ № 129, КЗШ № 130; ІІІ - КСШ № 9) та теоретичної підготовки     ( І місце - КЗШ № 130, ІІ – КСШ № 9, ІІІ – КПГ,КЗШ № 90, 109,     КГТЛ № 129). Треба зазначити, що не всі заклади однаково відповідально віднеслися  до підготовки команд учасниць до змагань. За підсумками турніру загальнокомандні місця розподілили: І місце – КГТЛ № 129,  ІІ місце – КЗШ № 130,  ІІІ місце – КПГ (дир. Погрібна Н.С., Яковлєва Т.А., Прокоп`єва Т.М.).

          06 грудня 2012 року в усіх загальноосвітніх закладах пройшла Єдина виховна година, присвячена 21-й річниці Збройних Сил України.  

         Згідно вищевикладеного,

 

 Н А К А З У Ю:

 

1. Методисту РМК Ющенку О. А. вивчити стан оборонно-масової роботи в закладах освіти району та розглянути це питання на нараді директорів загальноосвітніх закладів.                            

                                                                                 Вересень 2013

2. Директорам шкіл:

2.1. Проаналізувати стан військово-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи в закладах та розглянути це питання на засіданні педради.

                                                                                 До 28.02. 2013

2.2. Спланувати заходи щодо відзначення 69-ї річниці визволення      м. Кривого Рогу від фашистських загарбників та Дня Захисника Вітчизни.

                                                                                 До 15.01.2013

2.3. Активізувати співпрацю навчальних закладів із шефськими військовими частинами, районною Радою ветеранів.

                                                                                 Постійно

 

2.3. Забезпечити цільове використання 0.5 ставки на позакласну роботу з військово-патріотичного виховання.

                                                                                 Постійно

2.4. Продовжити роботу по зміцненню матеріальної бази закладів з допризовної підготовки.

                                                                                 Постійно 

2.5. Тримати на постійному контролі організацію гурткової роботи з військово-патріотичного виховання.

                                                                                 Постійно     

3. За високий рівень організації та проведення міського семінару-практикуму з патріотичного виховання оголосити подяку Яковлевій Тетяні Анатоліївні, директору КЗШ № 130.

4. За підсумками районних змагань з військово-прикладних видів допризовної підготовки юнаків вказати на недостатній рівень викладання предмету «Захист Вітчизни»  директорам КЗШ № 84, 89, 94, 108, 128 (Бабіч Т.Г., Балюк В.І., Подгурська О.Г., Стєшина Л.О., Остапенко С.В.)

5. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

6. Координацію діяльності щодо виконання даного наказу покласти на методиста РМК відділу освіти Ющенка О.А., контроль за виконанням наказу – на завідуючу районним методичним кабінетом відділу освіти Микитишину Л.В. 

  

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                     О.М.ЛОПАТНЮК


Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 2604 | Завантажень: 113 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика