5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №364 від 10.12.12 Про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край-2012»
[ Викачати з сервера (101.0 Kb) ] 13.12.2012, 10:57

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

«10» грудня 2012 р                                                                       № 364

 

Про підсумки районного туру

Всеукраїнського конкурсу

дитячої творчості

«Знай і люби свій край-2012»

 

На виконання Цільової програми по роботі з обдарованою молоддю на 2007-2012 рр., плану заходів з охорони і збереження культурної спадщини в Україні, ухваленою Кабінетом Міністрів України від 09.04.02 № 4068/23, наказів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 05.10.2012р. № 523 «Про проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край - 2012» та відповідного наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 03.09.2012 № 232, з метою залучення дітей і юнацтва до джерел національної культури, виявлення, підтримки, популяризації творчості обдарованих дітей міста, на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся районний тур конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край-2012».

Тема конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» щороку зацікавлює педагогів та обдаровану молодь району. Журі розглянуло роботи юних художників за номінаціями – «Живопис», «Графіка», роботи дітей з декоративно-вжиткового мистецтва виконані за розділами («Художня обробка деревини», «Народна іграшка», «Вироби з тіста», «Вишивка»,  «Декоративний розпис на склі», «В’язання гачком», «Батік», «Витинанка», «Паперова пластика», «Конструювання з побутового матеріалу», «Вишивка стрічками», «Бісероплетіння», «Вироби                           з природних матеріалів», «Вироби з соломи»).

У конкурсі взяли участь учні 12-ти загальноосвітніх (за виключенням КНТМЛ № 81, КЗШ №№ 88, 89, 108) та 3-х позашкільних навчальних закладів району (ЦДЮТ «Гармонія», ЦДЮТ «Дружба», СЮТ).

Всього було представлено 110 робіт від 97 авторів. Найбільшу кількість робіт було надано ЦДЮТ «Гармонія» (26) та КГТЛ № 129 (10).

Подані новостворені авторські роботи за формою, колоритом орнаментальними мотивами відповідали регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям, відображали історію рідного краю, відповідали заданій тематиці.

Члени журі відмітили високий рівень виконання робіт: виробів з деревини (гурток «Художня обробка деревини», ЦДЮТ «Дружба» керівник Кузьменко Г.М.; КНВК «Вальдорфська школа», керівник Волошко О.О.); вишивки (гурток «Вишиванка», КСШ№ 9 керівник Ольшанська Г.С.), цікаві композиційні рішення з розділу «Народна лялька» (гурток «Народна іграшка», ЦДЮТ «Гармонія» керівник Дьяченко М.П.; гурток «Юний дизайнер» керівник Коваленко Н.А.).

Авторами використовувались традиційні народні ремесла та сучасні види мистецтв. Приємно відмітити, що колективами гуртків «Арт-студія» (керівник Моісеєнко Д.В. ЦДЮТ «Гармонія»), «Юні умільці» (керівник Панченко Н.В. ЦДЮТ «Гармонія») надані персональні виставки вихованців.

За підсумками роботи журі переможцями виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» визначено 75 робіт від 65 авторів. Зазначено, що у період підготовки до конкурсу в закладах освіти необхідно активізувати роботу щодо максимального залучення учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів, посилити вимогливість щодо якості робіт.

Виходячи з вищевикладеного та враховуючи рішення журі,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити список переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край -2012» (додаток).

 

2. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

2.1. Проаналізувати участь та результативність закладів освіти в районному турі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край -2012» та активізувати діяльність у напрямку створення умов щодо виявлення і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей;

 

2.2.           Звернути увагу на своєчасне подання супровідних документів та заявок, оформлення їх у відповідності до вимог.

 

3. Направити роботи переможців районного туру з декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтв на участь в міському турі конкурсу – виставки дитячої творчості «Знай і люби свій край-2012».

 

4. Оприлюднити даний наказ та матеріали проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5. Координацію роботи  щодо виконання даного наказу покласти методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на  завідуючу методичним кабінетом Микитишину Л.І.

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                            О.М.ЛОПАТНЮККатегорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 806 | Завантажень: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика