5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №36 від 11.02.14 Про підсумки участі вчителів району в районному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014»
[ Викачати з сервера (97.0 Kb) ] 18.02.2014, 11:01

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

«11»  лютого  2014 р.                                                        № 36

 

Про підсумки участі вчителів району

в районному турі Всеукраїнського  

конкурсу «Учитель року - 2014»

 

 

На виконання наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 17.09.2013р. №557 «Про проведення міських відбіркових турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2014», відділу освіти виконкому Довгинцівської районної у місті ради від 09.09.2013р. №241 «Про участь працівників району                                    у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2014» та з метою виявлення і підтримки творчо працюючих педагогів, підвищення престижу праці вчителя – професіонала, популяризації педагогічних здобутків кращих працівників освіти району вчителі закладів освіти району брали участь у конкурсі «Учитель року – 2014».

Протягом вересня-жовтня 2013 року було проведено районні конкурси «Учитель року - 2014» за номінаціями: «Директор школи», «Географія», «Світова література», «Трудове навчання», «Початкові класи».

У районних конкурсах «Учитель року - 2014» взяли участь          16 педагогів (додаток №1). Не представили жодного учасника          для участі в конкурсі заклади: КПГ, КЗШ №№65, 94, КНВК «Загальноосвітня вальдорфська школа – дитячий садок». На жаль, у номінаціях «Трудове навчання» (КЗШ №108), «Світова література» (КНТМЛ №81), «Директор школи» (КЗШ №109) учасниками були лише по одному представнику.

Слід зазначити, що порівняно з минулим роком збільшилась кількість учасників на 6 чоловік, за рахунок активної участі                         в номінації «Початкові класи» (11 чоловік). Протягом останніх двох років не беруть участі в конкурсі вчителі КНВК «Загальноосвітня вальдорфська школа – дитячий садок», що свідчить про недостатню роботу адміністрації закладів щодо залучення вчителів до участі                   в конкурсі.

Найбільш результативними в районних змаганнях були виступи вчителів КЗШ №130 («Початкові класи»), КГТЛ №129 («Географія»).

Участь у конкурсі «Учитель року -2014» в номінації «Початкові класи» взяли 11 вчителів початкових класів закладів: КСШ №9, КНТМЛ №81, КЗШ №№84, 87, 88, 89, 90, 108, 109, 128, 130. Конкурс було проведено на базах Криворізької загальноосвітньої школи №65                     та Криворізької спеціалізованої школи №9. Адміністраціями вищезазначених закладів було створено належні умови роботи оргкомітету, фахового журі і конкурсантів. Під час проведення конкурсу панувала атмосфера доброзичливості, взаємоповаги, гордості за професійні здобутки освітян. Районний конкурс проходив за етапами:

-         написання контрольної роботи;

-         проведення уроків.

Крім підготовки матеріалів, що висвічували досвід роботи вчителів, конкурсанти  виконували письмову роботу, яка включала знання теорії та методики викладання,  проходили співбесіду                    із членами журі.

Фахові журі ретельно оцінювали рівень компетентності учасників конкурсу, враховуючи ступінь впровадження ними інноваційних технологій та методик у професійну діяльність, орієнтації                  на особистість учня, ерудицію, загальну культуру.

Переможці районного етапу конкурсу стали учасниками міського етапу. Із 5-х учасників міського конкурсу «Учитель року – 2014» переможцями стали лише два представники від району:

- Кіслов С.Ю., директор Криворізької загальноосвітньої              школи №109 – І місце;

-         Рибаковська Н.В., вчитель початкових класів Криворізької загальноосвітньої школи №130 – ІІІ місце.

         На обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2014»  Кіслов С.Ю. був нагороджений диплом учасника конкурсу.

         Виходячи із вищевикладеного,

НАКАЗУЮ:

1.    Визнати переможцями районного відбіркового туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» і нагородити грамотами вчителів:

§        у номінації «Директор школи» - Кіслова Сергія Юрійовича, директора КЗШ №109;

§        у номінації «Початкові класи» - Рибаковську Наталію Василівну, вчителя початкових класів КЗШ №130;

§        у номінації «Географія» - Рузанову Ольгу Петрівну, вчителя географії КГТЛ №129;

§        у номінації «Трудове навчання» - Волкову Валерію Анатоліївну, вчителя трудового навчання КЗШ №108.

2.    Визнати призерами районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» і нагородити грамотами за зайняте ІІ місце             у номінації «Початкові класи» вчителя початкових класів КЗШ №87 Матковську Ольгу Віталіївну.

3.    Визнати призерами районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» і нагородити грамотами за зайняте ІІІ місце       у номінації «Початкові класи» вчителів:

§        Іваненко Наталю Анатоліївну, вчителя початкових класів КНТМЛ №81;

§        Безуглу Ольгу Василівну, вчителя початкових класів КЗШ №108;

4.    Оголосити подяку:

4.1.        За створення умов щодо забезпечення належного рівня організації і проведення районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» адміністраціям закладів              КСШ №9, КЗШ №65.

4.2.        За чітку роботу членам фахового журі:

§        Небозі Ларисі Миколаївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗШ №65;

§        Дяченко Ірині Миколаївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗШ №130;

§        Курій Ларисі Михайлівні, вчителю початкових класів КПГ;

§        Рижковій Ніні Олександрівні, вчителю географії КСШ №9;

§        Шевченко Наталі Миколаївні,   вчителю географії КПГ;

§        Заіці Тетяні Миколаївні, вчителю географії КЗШ №94. 

5.    Районному методичному кабінету:

5.1.        Продовжити роботу щодо виявлення творчо працюючих учителів з різних дисциплін та залучення їх до участі в конкурсах професійної майстерності

                                                                           2013-2014 н.р.

5.2.        Забезпечити належний рівень теоретичної, практичної методичної підготовки учасникам конкурсу «Учитель року – 2015»

                                                               Жовтень 2014 року

5.3.        Спланувати адресну допомогу учасникам конкурсу «Учитель року – 2015»

                                                              Вересень 2014 року

5.4.        Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації етапів проведення районного конкурсу «Учитель року – 2015»

                                                             Жовтень 2014 року  

5.5.         Результативність участі педагогічних працівників у конкурсі «Учитель року» та інших конкурсах професійної майстерності аналізувати на засіданнях методичних рад,  засіданнях методичних об'єднань вчителів-предметників, нарадах з керівниками закладів, висвічувати в засобах масової інформації та мережі Інтернет.

                                                                           Щорічно

6.    Директорам закладів освіти:

6.1.        Активізувати роботу щодо залучення педагогічних працівників до участі в конкурсах педагогічної майстерності,  у тому числі і в конкурсі «Учитель року».

                                                  2014-2015 навчальний рік

6.2.        Спланувати роботу щодо підготовки педагогічних працівників до участі в конкурсі «Учитель року – 2015»  та інших конкурсах професійної майстерності в 2014-2015 навчальному році

                                                              До 01.06.2014 року

6.3.        Проводити шкільний конкурс «Учитель року», «Класний керівник року» з метою вивчення та поширення на шкільному рівні кращого педагогічного досвіду, підготовки вчителів                 до участі в конкурсах професійної майстерності районного рівня.

                                                                           Щорічно

6.4.        При атестації вчителів враховувати результативність їх участі у конкурсах професійної майстерності

                                                                            Постійно

7.    Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

8.    Наказ відділу освіти від 07.05.2013 №154 «Про підсумки участі учителів району  в конкурі «Учитель року - 2013» вважати таким, що втратив чинність та зняти з контролю.

9.    Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти Маляр Т.Г. та директорів закладів освіти, контроль - на завідувача районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ           О.М. ЛОПАТНЮК

 

Маляр Тетяна Григорівна, 71 41 27

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1349 | Завантажень: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика