5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №38 від 21.02.14Про підсумки проведення районного етапу міського конкурсу сайтів методичних об’єднань та педагогів
[ Викачати з сервера (68.0 Kb) ] 28.02.2014, 11:06

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ  І  НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

21 лютого  2014 р.                                                       38

Про підсумки  проведення районного

етапу міського конкурсу сайтів

методичних об’єднань та педагогів

 

Відповідно до Закону України від 9 січня 2007 року №537-V «Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні           на 2007 – 2015 роки», реалізації Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, Національного проекту «Відкритий світ», на виконання наказу управління освіти і науки виконкому міської ради від 12.12.2013 №736 «Про проведення міського конкурсу сайтів методичних об’єднань та педагогів» та наказу відділу освіти   від 10.01.2014 №4 «Про проведення районного етапу міського конкурсу сайтів методичних об’єднань та педагогів» 18 лютого            у відділі освіти проведено районний етап міського конкурсу сайтів методичних об’єднань та педагогів.

Для участі в конкурсі було надано 6 заявок:

·        номінація «Сайт педагогів»

-         сайт учителя початкових класів КЗШ №130 Рибаковської Н.В.;

-         сайт учителя основ здоров'я КЗШ №130 Латиш А.А.;

-         сайт учителя інформатики КЗШ №109 Якуби С.Ю.;

·        номінація «Сайт методичних об'єднань»

-         сайт методичного об'єднання вчителів початкових класів               КЗШ №130;

-         сайт методичного об'єднання вчителів філологічного циклу              КЗШ №108;

-         сайт методичного об’єднання вчителів математики, фізики                та інформатики КНТМЛ №81.

Слід зазначити, що в номінації «Сайт методичних об'єднань» взяли участь на 2 учасники більше порівняно з минулим роком. Але,  на жаль, учасниками конкурсу є лише 4 навчальних заклади району, що є неприпустимо мало в умовах активного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у систему освіти.

Керівникам навчальних закладів слід більше уваги приділити питанням створення сайтів шкільних методичних об’єднань                       та окремих педагогів.

За результатами роботи журі було відзначено, що всі представлені на конкурс сайти відповідають поставленим цілям                 і завданням. Сайти відрізнялися за структурою, обсягом матеріалу, призначенням тощо.

Журі було відзначено:

-         інформаційне наповнення та оригінальність подання інформації, дизайн - сайти педагогів КЗШ №130               (Рибаковської Н.В.), КЗШ №109 (Якуби С.Ю.) та сайт методичного об'єднання вчителів початкових класів №130;

-         інтерактивність та інформаційне наповнення - сайт методичного об'єднання вчителів філологічного циклу                    КЗШ №108;

-         дизайн та структуру – сайт методичного об'єднання вчителів математики, фізики та інформатики КНТМЛ №81. 

При оцінюванні сайту педагога КЗШ №130 (Латиш А.А.) було знижено бали за динамічність сайту (2 оновлення за рік).

Також журі конкурсу надало окремі рекомендації щодо  інформаційної наповнюваності сайтів, стильового оформлення розділів, частоти оновлення ресурсів тощо.

У зв’язку з вищевикладеним,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити підсумки районного етапу  міського конкурсу                   на кращий сайт методичного об’єднання та педагогів (додається).

2. Підготувати і направити до 27.02.2014 року в Комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр» заявки переможців районного етапу конкурсу.

3.  Керівникам навчальних закладів продовжити роботу щодо вдосконалення системи веб-сайтів методичних об’єднань                           та педагогів.

4.   Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

5.  Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету Маляр Т.Г., контроль - на завідувача  районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                   О.М.ЛОПАТНЮК

 

Маляр Тетяна Григорівна, 71 41 27  

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 609 | Завантажень: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика