5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №47 від 28.02.13 Про проведення районного туру Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна»
[ Викачати з сервера (95.5 Kb) ] 07.02.2013, 11:59

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 

 від «28» січня 2013 року                                                        №47                                                     

Про проведення районного заочного

 туру Всеукраїнської експедиції 

учнівської та студентської молоді 

«Моя Батьківщина – Україна»

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 14.06.2010 року №561 «Про проведення Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна», плану роботи управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини

 

Н А К А З У Ю:

 

1.    Провести 15.04.2013 о 1400 на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» районний заочний тур Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна» (історико-географічні дослідження).

 

2.    Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

2.1. Довести до відома керівників навчальних закладів умови проведення районного заочного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна» (історико-географічні дослідження) (додається).

 

2.2. Подати заявки та забезпечити надходження матеріалів конкурсу для заочного розгляду до 15.04.13р. в КПНЗ «Клуб «Юний авіатор».

 

3.   Директору КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» Р.В. Горошко здійснити організаційне забезпечення проведення районного заочного туру Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна».

 

4.  Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5.    Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти  Міланович Г.Ю., контроль - на завідуючу  районним методичним кабінетом Микитишина Л.В.

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                    О.М. ЛОПАТНЮК   
 
Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 496 | Завантажень: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика