5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №52 від 05.03.14 Про підсумки проведення районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл Украни"
[ Викачати з сервера (73.0 Kb) ] 26.03.2014, 11:56

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

Н А К А З

м. Кривий Ріг

від «05» березня 2014 року                                           № 52                                          


 

Про підсумки проведення

районного туру Всеукраїнської

історико-географічної експедиції

«Історія міст і сіл України»


 

Згідно з вимогами проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України», з метою виховання у підростаючого покоління любові до рідного міста, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати і вивчати історико-культурні надбання українського народу, природне довкілля, 17.01.2014 року на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» було проведено районний заочний тур Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України». На районний тур історико-географічної експедиції було представлено      7 робіт (КЗШ №№ 87, 109, 108,65,88,130, КНТМЛ № 81).

Члени журі відмітили пошукову, експедиційну і суспільну значимість обраних тем конкурсантами. На високому рівні слід відзначити написання пошукових робіт наданих від КЗШ №87  «Славне село Іоанна Златоуста» (Демченко Л.В.), в роботі відображена суспільно-значима діяльність, досліджено виникнення населеного пункту, важливі суспільно-політичні віхи його історії, містить якісний ілюстративний матеріал; КЗШ№ 108 «Славна історія села Лозуватка» (Білоножко А.М.), яка розкриває вивчення історії створення населеного пункту, проведене комплексне дослідження про заснування і розвиток населеного пункту; заслуговує уваги цікавий матеріал, представлений КЗШ № 109 «Історія та сучасність селища міського типу Широке» (Данильчук Е.В., Кравцова О.О.); використаний цікавий додатковий матеріал.

Також на районний тур Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» розроблені одноденні екскурсійні маршрути згідно положенню.

Слід відзначити екскурсійні маршрути КЗШ № 130 «Село Шестірня – козацька слобода» (Кобилянська І. С.); КНТМЛ № 81 «Екскурсія вулицями Східного»(присвячується пам’яті Гутовського Г.І та                       25 річниці виведення радянських військ із Афганістану) (Куріленко      О. Ю.); КЗШ № 65 «Моє рідне Довгинцево» (присвячений 70-ій річниці визволення міста Кривого Рогу  від фашистських загарбників) (Гонтар Д. А.), які висвітлюють пошукову роботу творчих колективів навчальних закладів. Не порушені вимоги до оформлення конкурсних робіт, вказано екскурсійні об’єкти, короткі відомості про них які доповнено фотографіями, схемами, картами, копіями документів з чітким підписом зображеного.

Не залишились без уваги роботи конкурсних матеріалів районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»: КЗШ № 88 «Імена відомих людей  в вулицях моєї малої Батьківщини» (Дашковська С.В.).

Разом з тим журі звернуло увагу на ряд недоліків у роботах: не естетичне оформлення робіт, недотримання умов Положення по експедиції, роботи надаються не вичитані з орфографічними помилками.

Виходячи з вищезазначеного,


 

 НАКАЗУЮ:


 

1. Затвердити протокол засідання журі з проведення підсумкового районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».
 

2. До 23.01.2014 року в ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району направити роботи переможців районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»       (нарис-опис: КЗШ №87,108,109, екскурсійний маршрут: КЗШ № 65, 130, КНТМЛ № 81).
 

3. Затвердити списки переможців районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (додаток).
 

4. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладів, активізувати пошуково-дослідницьку діяльність учнівської молоді у закладах.


 

  1. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

6.Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.


 


 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                   О.М. ЛОПАТНЮК 


 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 586 | Завантажень: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика