5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №59 від 04.02.13 Про підсумки проведення районного туру обласного заочного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання
[ Викачати з сервера (117.5 Kb) ] 07.02.2013, 16:38

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

 

від «04»  лютого 2013 року                                                                59

 

Про підсумки проведення районного

туру обласного заочного конкурсу

комп’ютерного макетування

та верстання

 

На виконання плану масових заходів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, з метою розвитку в районі інституту журналістики, залучення учнівської молоді до участі в конкурсах з інформатики, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, зростання науково-технічної майстерності учнівської молоді, впровадження комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес, підтримки талановитої, творчо обдарованої молоді, 14 січня 2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся районний тур обласного заочного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання.

В конкурсі взяли участь вісім загальноосвітніх навчальних закладів: КСШ №9, КПГ, КЗШ №№65, 87, 88, 89, 90, 130 (у 2012 році – 3 школи). Від 20 авторів було надано 71 роботу за жанровими напрямами - «Фоторепортаж» та «Газета».

Конкурсні роботи були присвячені темам «Мої захоплення» (КЗШ №№89, 130), «Світ очима молоді» (КСШ №9, КЗШ №65), «Моє місце під сонцем» (КЗШ №87). Учні, які надали на конкурс фотороботи майстерно показали вміння відобразити своє бачення у висвітленні теми конкурсу.

Аналізуючи примірники шкільних газет, що надійшли від прес-центрів КСШ №9, КПГ, КЗШ №№65, 90 та 130, слід відмітити їх відповідність тематичному напряму, актуальність інформації, оперативність реагування на шкільні події, уміння висловлювати авторську думку, послідовність та наступність у викладенні журналістських матеріалів, різноманітність жанрів, представлених в періодичних виданнях, цікавим було дизайнерське рішення оформлення шкільних газет.

Слід зазначити, що супровідні документи конкурсантів були надані своєчасно, з дотриманням вимог згідно Положення про конкурс.

Виходячи з вищезазначеного,

Н А К А З У Ю:

 

1.  Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного туру обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання (додаток 1).

 

2.  До 07.02.2013 року в КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» направити роботи переможців районного туру обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання до участі в міському заочному відбірковому турі даного конкурсу.

 

3.  Затвердити списки переможців районного туру обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання (додаток 2).

 

4. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району проаналізувати результати участі учнів навчальних закладів у районному турі обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання.

 

5. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

6.    Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 


НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                    О.М. ЛОПАТНЮК

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 637 | Завантажень: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика