5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №63 Про проведення районного заочного туру Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна"
[ Викачати з сервера (90.5 Kb) ] 26.03.2014, 11:41

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ


 

Н А К А З


 

м. Кривий Ріг


 

 від «17» березня 2014 року                                                   № 63                                                      

Про проведення районного заочного

 туру Всеукраїнської експедиції 

учнівської та студентської молоді 

«Моя Батьківщина – Україна»


 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 14.06.2010 року №561 «Про проведення Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна», плану роботи управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради                   з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини


 

НАКАЗУЮ:


 

  1. Провести 15.04.2014 о 1400 на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» районний заочний тур Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна» (історико-географічні дослідження).


 

  1. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:


 

2.1. Довести до відома керівників навчальних закладів умови проведення районного заочного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна» (історико-географічні дослідження) (додається).


 

2.2. Подати заявки та забезпечити надходження матеріалів конкурсу для заочного розгляду до 15.04.14р. в КПНЗ «Клуб «Юний авіатор».


 

  1. Директору КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» Р.В. Горошко здійснити організаційне забезпечення проведення районного заочного туру Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина – Україна».


 

  1. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.


 

  1. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти  Міланович Г.Ю., контроль - на завідуючу  районним методичним кабінетом Микитишина Л.В.


 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                    О.М. ЛОПАТНЮК  
Міланович Ганна Юріївна, 71-41-27


 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 449 | Завантажень: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика