5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №66 від 17.03.14 Про підсумки районного заочного етапу обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання
[ Викачати з сервера (113.0 Kb) ] 26.03.2014, 11:50

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

Н А К А З

м. Кривий Ріг

від «17» березня 2014 року                                                                66


 

Про підсумки районного заочного

етапу обласного конкурсу

комп’ютерного макетування

та верстання


 

На виконання наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 11.02.2014 №33 «Про проведення районного заочного етапу обласного конкурсу комп’ютерного макетування   та верстання», з метою залучення учнівської молоді до участі в конкурсах з інформатики, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, зростання науково-технічної майстерності учнівської молоді, впровадження комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес, підтримки талановитої, творчо обдарованої молоді, було проведено районний заочний етап обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання.

В конкурсі взяли участь шість загальноосвітніх навчальних закладів: КПГ, КЗШ №№65, 90, 94,108, 130 (у 2013 році – 8 шкіл)   та один позашкільний навчальний заклад – ЦДЮТ «Гармонія». Від  33 авторів було надано 47 робіт за жанровими напрямами - «Фоторепортаж» та «Газета».

Конкурсні роботи були присвячені темам: «70 років після війни» (КЗШ № 90), «Значна подія в житті школи» (КПГ, КЗШ №№ 65, 108, 130) «Мої захоплення» (КЗШ №90), «Світ очима молоді» (КЗШ №94), «Мій домашній улюбленець» (КЗШ №№94, 130, ЦДЮТ «Гармонія»), «Позашкільна освіта»» (ЦДЮТ «Гармонія»). Учні, які надали на конкурс фотороботи майстерно показали вміння відобразити своє бачення у висвітленні теми конкурсу.

Аналізуючи примірники шкільних газет, що надійшли від прес-центрів КПГ, КЗШ №№65, 90, 108 та 130, слід відмітити їх відповідність тематичному напряму, актуальність інформації, оперативність реагування на шкільні події, уміння висловлювати авторську думку, послідовність та наступність у викладенні журналістських матеріалів, різноманітність жанрів, представлених в періодичних виданнях, цікавим було дизайнерське рішення оформлення шкільних газет.

Слід зазначити, що супровідні документи конкурсантів були надані своєчасно, з дотриманням вимог згідно Положення про конкурс.

Виходячи з вищезазначеного,


 

НАКАЗУЮ:


 

  1. Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного заочного етапу обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання (додаток 1).
  2. Затвердити списки переможців районного заочного етапу обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання (додаток 2).
  3. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району проаналізувати результати участі учнів навчальних закладів у районному етапі обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання.
  4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.
  5. Координацію щодо виконання даного наказу покласти   на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.


 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                  О.М. ЛОПАТНЮК


 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 485 | Завантажень: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика