5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №78 Про підсумки районного заочного етапу міського конкурсу дитячих періодичних друкованих видань «Більше видань добрих та різних"
[ Викачати з сервера (102.0 Kb) ] 04.04.2014, 14:19

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ


 

Н А К А З


 

м. Кривий Ріг

 від «19»  березня 2014 року                                                         78


 

Про підсумки районного заочного

етапу міського конкурсу дитячих

періодичних друкованих видань

«Більше видань добрих та різних»


 

Відповідно до наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 10.01.2014 №5 «Про проведення районного заочного етапу міського конкурсу дитячих періодичних друкованих видань «Більше видань добрих та різних», та з метою залучення дітей    і підлітків до журналістської та видавничої діяльності, створення умов для творчої самореалізації учнів, обдарованих в галузі журналістики, сприяння розвитку шкільних мас-медіа серед учнівської молоді, 21.01.2014 в ЦДЮТ «Гармонія» відбувся зазначений конкурс.

Участь у конкурсі взяли 10 навчальних закладів: КСШ № 9, КПГ, КЗШ №№65, 84, 87, 90, 108, 109, КГТЛ №129, 130 (62,5 % від усієї кількості дитячих періодичних друкованих видань у районі). Конкурс проводиться один раз на два роки, у 2012 році участь у ньому взяли 7 шкіл.

Конкурсні роботи було присвячено наступним актуальним темам: «Святкування до 70-річчя визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників» (КСШ №9, КПГ, КЗШ №90, 108,                   КГТЛ №129); «Відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка» (КЗШ №65, 130)

Проведення районного етапу міського конкурсу «Більше видань добрих та різних» сприяє виявленню здібної учнівської молоді, яка зацікавлена у власному професійному самоствердженні в сфері журналістики, формуванню світоглядних ціннісних орієнтирів молоді щодо відстоювання нею власної громадянської позиції, популяризації та підтримці кращих дитячих видавничих проектів; поширенню               і впровадженню в практику кращого досвіду роботи редколегій дитячих газет.

Не взяли участь у зазначеному конкурсі прес-центри КЗШ №№88, 89, 94, 128, КНТМЛ №81.

Виходячи з вищезазначеного,


 

Н А К А З У Ю:


 

  1. Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного заочного етапу міського конкурсу дитячих періодичних друкованих видань «Більше видань добрих та різних» (додаток 1).
  2. До 14.02.2014 року в КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» направити роботи переможців районного етапу даного конкурсу для участі в міському конкурсі (додаток 2).
  3. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району проаналізувати результати участі учнів навчальних закладів у районному заочному етапі міського конкурсу дитячих періодичних друкованих видань «Більше видань добрих та різних».

4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

5. Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.


 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                 О.М. ЛОПАТНЮК


 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 444 | Завантажень: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика