5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №84 від 11.04.14 Про підсумки районного конкурсу фото робіт «Нам досталась на долю великая участь, солдат» до 70-річчя визволення
[ Викачати з сервера (111.0 Kb) ] 14.04.2014, 11:35

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ


 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

від «11» квітня 2014 року                                                              84 

Про підсумки районного конкурсу

фото робіт «Нам досталась на долю

великая участь, солдат» до 70-річчя

визволення м. Кривого Рогу від

фашистських загарбників 

На виконання плану роботи відділу освіти Довгинцівської районної в місті ради, в рамках відзначення знаменної дати –                 70-річчя визволення від фашистських загарбників м. Кривого Рогу  та з метою виховання патріотизму, гордості за свій народ, любові до рідного краю, пошани до ветеранів війни, привернення уваги молоді до подвигу українського народу, 19 лютого 2014 року в ЦДЮТ «Гармонія» було проведено районний конкурс фото робіт «Нам досталась на долю великая участь, солдат».

В конкурсі взяли участь шість загальноосвітніх навчальних закладів: КПГ, КЗШ №№84, 87, 88, 108, 128 та два позашкільних навчальних заклади – ЦДЮТ «Гармонія» і КЮА. Від 16 юних авторів на конкурс надійшло 23 творчі роботи.

Конкурсні роботи були присвячені темам: «Ветерани Великої Вітчизняної війни» (КПГ, КЗШ №№ 87, 88, 108, ЦДЮТ «Гармонія», КЮА ), «Ветерани бойових дій на території Афганістану» (КЗШ №№84, 128). Також було виготовлено дві бойові листівки (КПГ та КЗШ №108). Учні, які надали на конкурс фото роботи майстерно показали вміння відобразити своє бачення у висвітленні теми зазначеного конкурсу.

Кращі дитячі роботи експонувалися на фото виставці в ЦДЮТ «Дружба» в рамках районних урочистих заходів.

Виходячи з вищезазначеного, 

НАКАЗУЮ: 

  1. Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного конкурсу фото робіт «Нам досталась на долю великая участь, солдат» до 70-річчя визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників (додаток 1).
  2. Затвердити списки переможців районного конкурсу фото робіт «Нам досталась на долю великая участь, солдат» (додаток 2).
  3. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів проаналізувати результати участі учнів навчальних закладів у районному конкурсі фото робіт «Нам досталась на долю великая участь, солдат».
  4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.
  1. Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.   

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                  О.М. ЛОПАТНЮК 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 595 | Завантажень: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика