5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ Про організацію та проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Усе життя у цій краплині!
[ Викачати з сервера (96.5 Kb) ] 19.01.2015, 14:39

 

ВИКОНКОМ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

 

12.01.2015

Кривий Ріг

 

№10

 

Про організацію та проведення

районного етапу

Всеукраїнського конкурсу

колективів екологічної просвіти

«Усе життя у цій краплині!

Тож бережи її, дитино!»….

 

На виконання листа обласного еколого-натуралістичного центру  дітей та учнівської молоді від 12.09.2014 №01-15/353 «Про тематику  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу  колективів екологічної просвіти «Земля –наш спільний дім» на 2015 рік» та згідно з річним  планом управління освіти і науки, з метою залучення  дітей  та молоді до активної природоохоронної діяльності, розвитку  творчих здібностей колективів екологічної просвіти та привернення уваги громадської до екологічних  проблем сьогодення,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 27.02.2015 року об 1400 на базі ЦДЮТ «Гармонія» районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Усе життя у цій краплині! Тож бережи її, дитино!»…

 

  1. Затвердити умови проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Усе життя у цій краплині! Тож бережи її, дитино!» (додаток 1)

 

  1. Затвердити склад журі районного етапу зазначеного конкурсу (додаток 2)

 

  1. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:
    1. Провести в закладах відповідну організаційну роботу щодо якісної підготовки районний етапу конкурсу екологічної просвіти, залучити до роботи вчителів біології та керівників гуртків еколого – натуралістичного напрямку.

 

  1. Довести до відома відповідальних осіб умови проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Усе життя у цій краплині! Тож бережи її, дитино!» (додаток 1)

 

  1. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль - на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                        О.М. ЛОПАТНЮК

Міланович Анна Юріївна, 71-41-27

 

 

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 595 | Завантажень: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика