5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ Про організацію та проведення районного туру Всеукраїнської історико-географічної експе- диції «Історія міст і сіл України»
[ Викачати з сервера (97.5 Kb) ] 17.01.2015, 14:46

 

ВИКОНКОМ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

 

 

12.01.2015

Кривий Ріг

 

 

                 

                                №10

 

Про організацію та проведення

районного туру Всеукраїнської

історико-географічної експе-

диції «Історія міст і сіл України»

    

Згідно з вимогами проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України», з метою виховання у підростаючого покоління любові до рідного міста, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати                    і вивчати історико-культурні надбання українського народу, природне довкілля,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 26.01.2015 року о 14-00 на базі КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» районний заочний тур пошуково-дослідницьких робіт Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».
  2. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

2.1. Довести до відома відповідальних працівників умови проведення заочного туру, провести в закладах відповідну організаційну роботу щодо якісної підготовки конкурсних матеріалів, залучити до роботи вчителів історії, географії, класних керівників та керівників гуртків краєзнавчого напрямку (додаток 1).

2.2. Подати заявки та забезпечити надходження матеріалів конкурсу для заочного розгляду до 26.01.2015 року в КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» (додаток 2).

  1. Директору КПНЗ «Клуб «Юний авіатор» здійснити організаційне забезпечення проведення районного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».
  2. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти  Міланович Г.Ю., контроль - на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину  Л.В.

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                    О.М. ЛОПАТНЮК

Міланович Ганна Юріївна, 71-41-27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 477 | Завантажень: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика