5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ Про підсумки районного заочного етапу обласного творчого конкурсу юних літераторів «Собори наших душ»
[ Викачати з сервера (171.5 Kb) ] 19.01.2015, 14:37

 

ВИКОНКОМ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

 

12.01.2015

Кривий Ріг

 

     № 13

 

Про підсумки районного заочного

етапу обласного творчого конкурсу

юних літераторів «Собори наших душ»

 

На виконання наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 21.11.2015 № 260 «Про проведення районного (заочного) етапу обласного конкурсу юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», з метою піднесення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури, музики та образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, в ЦДЮТ «Гармонія» відбувся зазначений конкурс.

          В конкурсі юних літераторів взяли участь учні та вихованці семи навчальних закладів: КПГ, КЗШ №65, КНТМЛ №81, КЗШ №№89, 90, 108 та ЦДЮТ «Дружба». Від 23 юних авторів надійшло 130 літературних робіт. В минулому навчальному році в цьому конкурсі взяли участь 14 шкіл та 2 позашкільні навчальні заклади, на конкурс надійшло 105 робіт від 26 школярів.

          На конкурс юних художників в номінаціях «Живопис», «Графіка» та «Змішані техніки» надійшло 12 творчих робіт від 10 авторів  з навчальних закладів: КПГ, КЗШ №№108, 130, ЦДЮТ «Гармонія», ЦДЮТ «Дружба». У 2013-2014 н. р. в цьому конкурсі взяли участь  20 учнів, було надано 26 робіт.

          Цього року конкурси «Собори наших душ» були присвячені  70-річчю Великої Перемоги, тому в більшості учнівських творчих робіт було відображено патріотичну тематику: КЗШ №№65, 89, 90, 108. Ліричні твори надали на конкурс учні КЗШ №90, КНТМЛ № 81, КПГ. Дитячі казки на конкурс написали Богдан Євгенія, учениця КНТМЛ №81 та Бортнік Анна, учениця КЗШ №90. Ткач Ольга, вихованка гуртка «Калинова мова» ЦДЮТ «Дружба» надала на зазначений конкурс власну поетичну збірку. Виходячи  з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного етапу обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ» (додатки 1, 2).
  2. Затвердити списки переможців районного етапу обласних конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ» (додатки 3, 4).
  3. Направити для участі в міському етапі зазначеного конкурсу роботи переможців районного етапу.
  4. Директорам навчальних закладів проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладів у зазначеному заході.
  5. Зняти з контролю наказ відділу освіти від 12.01.2015 №13 «Про проведення районного (заочного) етапу обласного конкурсу юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», як виконаний.
  6. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.
  7. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль - на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                        О.М. ЛОПАТНЮК

 

Міланович Анна Юріївна

71-41-27

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 765 | Завантажень: 23 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика