5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ Про проведення районного Туру міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія»
[ Викачати з сервера (67.5 Kb) ] 26.01.2015, 09:00

 

ВИКОНКОМ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

20.01.2015

Кривий Ріг

     № 21

 

 

Про проведення районного

Туру міської виставки-конкурсу

дитячої творчості

«Країна Фантазія»

 

Відповідно до міської комплексної програми розвитку естетичного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста на період 20012-2015 роки, на виконання планів міських масових заходів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради та з метою виявлення, підтримки та популяризації кращих творчих досягнень творчо обдарованих дітей району в галузі образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтв

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести 04.02.2015 року о 1400 на базі ЦДЮТ «Дружба» районний відбірковий тур міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія».

 

2. Затвердити Положення (додаток 1) та склад районного журі (додаток 2) про проведення районного відбіркового туру міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія».

 

  1. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

3.1. Провести в навчальних закладах організаційну роботу, щодо   підготовки творчо - обдарованої молоді до участі у конкурсі, звернувши увагу на обов’язкову участь вихованців гуртків образотворчого                       та декоративно-вжиткового мистецтва.

 

3.2. Надати до 03.02.2015 року в ЦДЮТ «Дружба» на участь                           у районному відбірковому турі конкурсі та роботи конкурсантів.

 

4. Директору ЦДЮТ «Дружба» Філімонова Т.В. забезпечити умови щодо проведення районного відбіркового туру міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазії».

 

 

  1. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

  1.  Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу методичним кабінетом відділу освіти Микитишину Л.В.

 

 

 

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                        О.М.ЛОПАТНЮК

 

 

Міланович Анна Юріївна,     71 41 27

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 622 | Завантажень: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика