5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ Про проведення районного туру міської заочної виставки- конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Зима іде – свята веде»
[ Викачати з сервера (92.0 Kb) ] 01.12.2014, 10:21

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 

від «21» листопада 2014 р.                                                      № 260

 

Про проведення районного

туру міської заочної виставки-

конкурсу декоративно-вжиткового

мистецтва «Зима іде – свята веде»

 

             На виконання планів Управління освіти і науки та відділу освіти Довгинцівської районної в місті ради з метою популяризації дитячої творчості, залучення дітей до створення зимових, новорічних та різдвяних сюжетів засобами сучасних, народних та авангардних напрямів образотворчого і декоративно-вжиткового мистецтв; залучення широкого кола дітей та підлітків до вивчення народних та сучасних обрядів, свят, звичаїв та традицій зимового обрядово-календарного циклу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести 04.12.2014 року о 14–00 на базі ЦДЮТ «Гармонія» (директор Копілева-Ромащенко Ю.В.) районний тур міської заочної виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Зима іде-свята веде» у номінаціях: «Комп’ютерна графіка», «Декоративно-вжиткове мистецтво» за віковими категоріями (діти віком 5-9 років, 10-14 років,15-18 років).
  2. Затвердити Умови проведення районного туру міської заочної виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Зима іде-свята веде»  (додаток 1).
  3. Затвердити склад журі районного туру міської заочної виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Зима іде-свята веде»  (додаток 2).
  4. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів провести в закладах організаційну роботу щодо залучення  дітей та підлітків до участі в районному турі, звернувши увагу на обов’язкову участь вихованців гуртків образотворчого, декоративно-вжиткового, науково-технічного напрямків та творчо-обдарованої молоді району.
  5. Директору ЦДЮТ «Гармонія» Копілевій-Ромащенко Ю.В. забезпечити умови щодо проведення районного туру міської заочної виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Зима іде-свята веде».
  6. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.
  7. Координаційну роботу щодо виконанням даного наказу покласти на методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль - на завідуючу методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

 

 

 

 

НАЧАЛЬНИК  ВІДДІЛУ ОСВІТИ                               О.М. ЛОПАТНЮК

 

 

 

Міланович Анна Юріївна, 

71 41 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 560 | Завантажень: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика