5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ Про внесення змін до наказу від 18.08.2014 № 183 «Про призначення відповідальними за окремі напрями виховної роботи педагогічних
[ Викачати з сервера (68.0 Kb) ] 19.01.2015, 14:34

 

ВИКОНКОМ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

14.01.2015

Кривий Ріг

     № 17

 

Про внесення змін до наказу

від 18.08.2014 № 183 «Про

призначення відповідальними

за окремі напрями виховної

роботи педагогічних працівників

позашкільних навчальних закладів

району»

 

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», керуючись Державною цільовою соціальною програмою розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №785, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.09.2011 №868 «Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від  27 серпня 2010 р. №785», з метою вдосконалення позашкільної освіти шляхом надання підтримки та створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей і підлітків, покращення якості координаційних, методичних та організаційних функцій позашкільної освіти, удосконалення педагогічного процесу з основних напрямків виховної роботи, ефективного використання ресурсів педагогів та структурних підрозділів позашкільних навчальних закладів

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Внести зміни до п.1 наказу відділу освіти від 18.08.2014              № 183 «Про призначення відповідальними за окремі напрями виховної

роботи педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів району», а саме призначити відповідальними за координацію виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи з учнями, вихованцями, педагогами закладів освіти району педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів:

 • Павлюк Н.Л., методиста ЦДЮТ «Гармонія» (гуманітарний напрям та робота з обдарованими дітьми);
 • Грушу Л.Г., методиста ЦДЮТ «Гармонія» (соціально-реабілітаційний напрям та просвітницько-профілактична робота);
 • Аврамчук Н.П., методиста ЦДЮТ «Гармонія» (еколого-натуралістичний напрям);
 • Шишко Я.О.., методиста ЦДЮТ «Гармонія» (інформаційно-комунікаційні та комп’ютерні технології);
 • Дранка Н.С., методиста КЮА (військово-патріотичний та туристсько-краєзнавчий напрями);
 • Сапожник Н.В., завідуючу відділом СЮТ (науково-технічний напрям);
 • Савенко Ю.Б., завідуючого відділом ЦДЮТ «Дружба» (художньо-естетичний напрям);
 • Горожа І.М., завідуючу відділом ЦДЮТ «Дружба» (конкурсно-виставкова робота);
 • Саднік Ю.В.,методиста ЦДЮТ «Гармонія» (дитячо-юнацькі організації та розвиток мережі евроклубів).

 

 1. Директорам СЮТ, ЦДЮТ «Гармонія», ЦДЮТ «Дружба» (Сільченку О.А., Копілевій-Ромащенко Ю.В., Філімоновій Т.В.) внести зміни до посадових інструкцій зазначених педагогічних працівників.

До 20.01.2015

 1. Відповідальним за координацію виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи з учнями, вихованцями, педагогами закладів освіти району:

3.1. Забезпечити якісну роботу (планування, організацію та проведення методичних та масових заходів) за закріпленими напрямами.

3.2. Здійснювати моніторинг участі та результативності навчальних закладів у заходах різних рівнів (районного, міського, обласного, всеукраїнського, міжнородного) та аналітичний звіт про проведену роботу.До  29.05.2015

3.3. Вживати заходів щодо максимального охоплення різноманітною діяльністю дітей і підлітків, підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, впровадження у навчально-виховний процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду.

4.Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

5.Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти  Міланович Г.Ю., контроль - на завідуючу  районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                О.М. ЛОПАТНЮК

 

 

Міланович Анна Юріївна

71-41-26

 

 

 

 

 

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 725 | Завантажень: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика