5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ від 06.11.2013 №293 Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край-2013»
[ Викачати з сервера (123.5 Kb) ] 07.11.2013, 12:14

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

м. Кривий Ріг

«06» листопада 2013 р                                               293

 

Про підсумки районного етапу

Всеукраїнського конкурсу

дитячої творчості

«Знай і люби свій край-2013»

 

На виконання Цільової програми по роботі з обдарованою молоддю на 2007-2015 рр., плану заходів з охорони і збереження культурної спадщини в Україні, ухваленою Кабінетом Міністрів України від 09.04.02 № 4068/23, наказів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 24.09.2013р. № 578 «Про проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край - 2013», з метою залучення дітей і юнацтва до джерел національної культури, виявлення, підтримки, популяризації творчості обдарованих дітей міста, на базі ЦДЮТ «Гармонія» 24 вересня 2013 року відбувся районний тур Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край-2013».

Тема конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» щороку зацікавлює педагогів та обдаровану молодь району. Журі розглянуло роботи юних художників за номінаціями – «Живопис», «Графіка», роботи дітей з декоративно-вжиткового мистецтва виконані за розділами («Художня обробка деревини», «Народна іграшка», «Вироби з тіста», «Вишивка», «Декоративний розпис на склі», «В’язання гачком», «Батик», «Витинанка», «Паперова пластика», «Конструювання з побутового матеріалу», «Вишивка стрічками», «Бісероплетіння», «Вироби                           з природних матеріалів», «Аплікація», «Колаж»).

У конкурсі взяли участь учні 11-ти загальноосвітніх (за виключенням КЗШ №№ 88, 89, 130) та 3-х позашкільних навчальних закладів району (ЦДЮТ «Гармонія», ЦДЮТ «Дружба», СЮТ).

Всього було представлено 109 робіт від 80 авторів. Найбільшу кількість робіт було надано від КЗШ № 87 (20), ЦДЮТ «Гармонія» (16) та ЦДЮТ «Дружба» (14).

Подані новостворені авторські роботи за формою, колоритом орнаментальними мотивами відповідали регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям, відображали історію рідного краю, відповідали заданій тематиці.

Члени журі відмітили високий рівень виконання робіт: виробів з деревини (гурток «Художня обробка деревини», ЦДЮТ «Дружба» керівник Кузьменко Г.М.; вишивки (гурток «Вишиванка», КСШ№ 9 керівник Ольшанська Г.С., гурток «Кольорова намистинка», керівник         Левашкевич Г.Г.), цікаві композиційні рішення з розділу «Народна лялька» (гурток «Палітра», КПГ керівник Біла І.В.; гурток «Чарівне мереживо», керівник Черниш Г.О., гурток «Юний дизайнер» ЦДЮТ «Гармонія» керівник Коваленко Н.А.); виробів з паперу (гурток «Початково-технічне моделювання» СЮТ керівники Куліненко Т.Д., Ткалик Ж.О.).

За підсумками роботи журі переможцями виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» визначено 75 робіт від 65 авторів. Зазначено, що у період підготовки до конкурсу в закладах освіти необхідно активізувати роботу щодо максимального залучення учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів, посилити вимогливість щодо якості робіт.

Виходячи з вищевикладеного та враховуючи рішення журі,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити список переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край -2013» (додаток).

 

2. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

2.1. Проаналізувати участь та результативність закладів освіти в районному турі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край -2013» та активізувати діяльність у напрямку створення умов щодо виявлення і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей;

 

2.2.           Звернути увагу на своєчасне подання супровідних документів та заявок, оформлення їх у відповідності до вимог.

 

3. Направити роботи переможців районного туру з декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтв на участь в міському турі конкурсу – виставки дитячої творчості «Знай і люби свій край-2013».

 

4. Оприлюднити даний наказ та матеріали проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5. Координацію роботи  щодо виконання даного наказу покласти методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на  завідуючу методичним кабінетом Микитишину Л.І.

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                    О.М.ЛОПАТНЮК

 

Міланович Анна Юріївна, 71 41 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 559 | Завантажень: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика