5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ від 6.11.2013 №292 Про підсумки районного заочного туру обласної виставки дитячого малюнка «Різдвяні свята – 2013»
[ Викачати з сервера (108.0 Kb) ] 06.11.2013, 12:12

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 

 

«06» листопада 2013 р.                                                   №292

 

Про підсумки районного заочного

туру обласної виставки дитячого

малюнка «Різдвяні свята – 2013»

 

На виконання плану масових заходів управління освіти і науки, відповідно до наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від  22.10.2013 № 636 «Про проведення міського заочного етапу обласної виставки дитячого малюнка «Різдвяні свята-2013», згідно з наказом відділу освіти виконкому Довгинцівської районної              в місті ради від 17.10.2013 № 269 «Про проведення районного заочного етапу обласної виставки дитячого малюнка «Різдвяні свята-2013» та з метою популяризації дитячої творчості, залучення школярів до глибокого вивчення надбань культурної спадщини України, вивчення народних обрядів, свят, звичаїв та традицій зимового календарного циклу засобами образотворчого мистецтва 01.11.2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся районний заочний тур виставки дитячого малюнка «Різдвяні свята-2013».

На виставку дитячого малюнку були надані роботи юних художників за номінаціями – «Живопис», «Графіка», «Альтернативні            та змішані техніки».

У конкурсі взяли участь учні 6-ти загальноосвітніх (КПГ, КНТМЛ № 81, КЗШ № 84, 90, 108, 109), 3-х дошкільних (КДНЗ № 67, 92, 133, 183) та 1 позашкільного (ЦДЮТ «Гармонія») навчальних закладів району.

Всього було представлено 36 робіт від 32 авторів. Найбільшу кількість робіт було надано від КЗШ №108 (8).

Подані новостворені авторські роботи за сюжетом, колоритом, орнаментальними мотивами відповідали регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям, відображали новорічні                   і Різдвяні свята рідного краю, відповідали заданій тематиці.

Авторами робіт використовувались традиційні та сучасні техніки образотворчого мистецтва.

За підсумками роботи журі, переможцями виставки «Різдвяні свята-2013» визначено 26 робіт від 25 авторів. Зазначено, що у період підготовки до конкурсу в закладах освіти активізовано роботу щодо максимального залучення учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів, посилено вимогливість щодо якості наданих робіт.

Виходячи з вищевикладеного та враховуючи рішення журі,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити список переможців районного заочного туру обласної виставки дитячого малюнку «Різдвяні свята» (додаток 1).

 

2. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 

2.1. Проаналізувати участь та результативність закладів освіти                     в районному заочному турі обласної виставки дитячого малюнку «Різдвяні свята-2013» та активізувати діяльність у напрямку створення умов щодо виявлення і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей;

 

2.2.              звернути увагу на своєчасне подання супровідних документів та заявок, оформлення їх у відповідності до вимог та положення.

 

3. Направити роботи переможців районного заочного туру з образотворчого мистецтва на участь в міському турі конкурсу – виставки дитячого малюнку «Різдвяні свята-2013».

 

4. Оприлюднити даний наказ та матеріали проведення районного туру міської виставки - конкурсу дитячої творчості «Зима іде – свята веде» на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

5. Координацію роботи  щодо виконання даного наказу покласти методиста відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на  завідуючу методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                            О.М.ЛОПАТНЮК

 

Міланович Анна Юріївна, 71 41 27’

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 668 | Завантажень: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика