5


Каталог файлів
Головне меню
Категорії
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Робота з обдарованною молоддю » Олімпіади

Методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки
[ Викачати з сервера (52.5 Kb) ] 06.12.2012, 16:58

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»


 

___04.12.2012____ № _________                                                                         

 

Методичні рекомендації щодо організації та проведення

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

 

На виконання наказу головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.09.2012 року №770/0/212-12 відбудеться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області.

Дата проведення олімпіади – 08 грудня 2012 року. Початок o 1000.

Загальною метою проведення олімпіади є перевірка сформованості у школярів необхідності пізнання законів функціонування економіки. Мета реалізується через розв’язання наступних головних завдань:

      створення адекватних уявлень про зміст економічних явищ та їх взаємозв’язок, уміння висловлювати аргументовані міркування з економічних питань, здобуття досвіду в аналізі конкретних економічних ситуацій;

      вироблення вміння практичного і творчого застосування здобутих економічних знань, які є основою прийняття багатьох повсякденних рішень у сфері використання доходів, організації бізнесу тощо.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року  № 1099  п. 3.4.1 олімпіада з економіки буде проходити для учнів 9 – 11 класів.

В 9-му класі увага приділяється фундаментальним положенням економічної науки про сутність господарської діяльності людей, про необмеженість людських потреб та можливості їх задоволення, про закони попиту і пропозиції та їх вплив на добробут як окремої людини, так і цілих країн.

В 10-му класі основна увага присвячена розгляду змісту, форм і факторів виробництва, вивченню актуальних питань організації та економіки підприємницької діяльності.

В 11-му класі в учнів має бути сформовано уявлення про державне регулювання економіки, роль держави у ринковій економіці, її функції та механізми впливу на економічні процеси.

Суттєву допомогу при підготовці учні можуть отримати, якщо працюють з зошитами для практичних робіт з економіки авт. Сікарьова О.І., Скоробогатов А.В.

Для забезпечення проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки оргкомітетом мають бути підготовлені аркуші для написання робіт, канцтовари, аркуші для тиражування завдань (по одному арк.). Наявні технічні засоби не повинні порушувати п. 2.7 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади.

Бажаємо успіхів усім учасникам олімпіади.

 

Ректор інституту                                     М.І. Романенко

Категорія: Олімпіади | Додав: dovg_vo
Переглядів: 690 | Завантажень: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика