5


Каталог файлів
Головне меню
Категорії
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Робота з обдарованною молоддю » Олімпіади

Методичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
[ Викачати з сервера (52.0 Kb) ] 22.11.2012, 17:07

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»


 

___13.11.2012____ № __924_____                                               

                        

 

Методичні рекомендації щодо організації та проведення

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

 

На виконання наказу головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.09.2012 року №770/0/212-12 відбудеться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської області.

Дата проведення олімпіади – 17 листопада 2012 року. Початок o 1000.

Загальною метою проведення олімпіади з  географії є перевірка сформованості у школярів географічної картини світу. Мета реалізується через розв’язання наступних головних завдань:

      формування в учнів цілісного географічного образу Землі через розкриття регіональних та планетарних закономірностей і процесів;

      формування картографічної грамотності й культури;

      вироблення в учнів умінь практично застосовувати здобуті географічні знання, користуватися джерелами географічної інформації, самостійно шукати, аналізувати і передавати її.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року  № 1099 олімпіада з географії буде проходити для учнів 8 – 11 класів.

Курс 8-го класу є завершальним для шкільної природничо-географічної освіти, тому значна увага під час його викладання приділяється, крім вивчення нових понять і закономірностей, поглибленню й узагальненню теоретичних знань з фізичної географії.

В 9-му класі увага приділяється вивченню проблем розміщення населення, його природного і механічного руху, національного складу. Детально аналізується географія галузей господарства країни, зовнішньоекономічних зв’язків та економічних районів України.

В 10-му та 11-му класах в учнів має бути сформовано цілісне уявлення про навколишній світ, вони мають розуміти глибокий взаємозв’язок природи, населення, господарства Землі, навчитися просторово мислити.

Суттєву допомогу при підготовці до олімпіади учні можуть отримати, якщо працюють з зошитами для практичних робіт з географії 6, 7, 8, 9, 10 класів авт. Кудирко В.І., Скоробогатов А.В.

Для забезпечення проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії оргкомітетом мають бути підготовлені аркуші для написання робіт, канцтовари, контурні карти відповідно до курсу вивчення, аркуші для тиражування завдань (по одному арк.).

Бажаємо успіхів усім учасникам олімпіади.

 

Ректор інституту                                     М.І. Романенко

Категорія: Олімпіади | Додав: dovg_vo
Переглядів: 926 | Завантажень: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика