5


Каталог файлів
Головне меню
Категорії
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Робота з обдарованною молоддю » Олімпіади

Про обласний етап олімпіади з навчального предмету «Людина і світ»
[ Викачати з сервера (85.5 Kb) ] 31.01.2013, 11:04

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»


 82  від  28.01.2013

Начальникам управлінь, відділів освіти

Про  обласний етап

олімпіади з навчального

предмету «Людина і світ»

 

Відповідно до наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації «Про склад оргкомітетів і журі, комісій по складанню завдань на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012/2013 навчальному році» від 17.12.2012 № 1080 обласний етап регіональної олімпіади з предмету «Людина і світ» відбудеться 03 березня 2013 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

За результатами підрахунків, у ІІ етапі конкурсу цього року приймають участь 171 учнівська робота, що свідчить про підвищення інтересу до даної галузі предметної сфери і популяризації самої олімпіади. Якість змістовної частини також має тенденцію до покращення. На жаль, деякі роботи не зможуть бути оцінені з причини невідповідності тем, наданим у загальному переліку.

На третій етап олімпіади буде запрошено 40 конкурсантів, роботи яких отримають найкращі результати після перевірки фахівцями ДНУ ім. Олеся Гончара за кожним напрямом (філософія, соціальна робота, соціологія, політологія, міжнародні відносини). Критерії оцінки конкурсної роботи додаються.

Інформація про результати, вимоги та рекомендації до наступного етапу буде опублікована на сайті ДОІППО у вкладці «Інтелектуальні змагання» та «Предмети. Людина і світ» до 20 лютого 2013 року, а також розіслано у відділи/управління освіти запрошення до участі у ІІІ етапі переможців.

Звертаємо увагу, що на кожну конкурсну роботу буде надана рецензія, яку можна буде забрати у будь-який час після 03 березня 2013 року в каб. 211 ДОІППО.

 

Перший проректор                                                                                             В.Г. ДОЛГОПОЛИЙ
Категорія: Олімпіади | Додав: dovg_vo
Переглядів: 926 | Завантажень: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика