5


Каталог файлів
Головне меню
Категорії
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Робота з обдарованною молоддю » Конкурси

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»
[ Викачати з сервера (27.5 Kb) ] 11.09.2013, 15:40

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

«Врятувати від забуття»

 

Організатори: Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України спільно з Інститутом історії України НАН України за підтримки Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Мета: XX століття - непростий період в історії України. Про нього багато сперечаються, написана величезна кількість наукових монографій, статей, дисертацій. Подіям та особам надають різні, інколи прямо протилежні оцінки. При цьому практично не чути голосу свідків цієї історії - наших батьків, дідів і бабусь. Але з пам'яті стираються події, історичні місця.

Учасникам конкурсу надається можливість висловити свій погляд на історію України XX століття через власну родинну історію чи спогади очевидців,  зберегти для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.

 Суть конкурсу: учасники виготовляють мультимедійні проекти на тематику конкурсу та надсилають їх на електронну адресу оргкомітету. Журі перегляне та оцінить проекти. Учасники-переможці будуть відзначені та візьмуть участь у презентації своїх робіт.

Вимоги до проектів: Мультимедійні проекти можуть бути виконані у програмах МOVIE Маkеr, Місrosoft Роwer Роіnt або інших, придатних для перегляду на комп'ютері зі стандартним програмним забезпеченням. Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські документальні та постановочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не може перевищувати 10 хвилин, відео- чи аудіоролика, cлайд-шоу, флеш-ролика - 4 хвилин.

Конкурсні роботи на СD/DVD-дисках слід надсилати виключно на електронну адресу оргкомітету конкурсу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net. до кінця листопада 2013 року.

Усі уточнення та запитання за тією ж електронною адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Підведення підсумків конкурсу відбудеться у січні 2014 року.

Категорія: Конкурси | Додав: dovg_vo
Переглядів: 903 | Завантажень: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика